Cennik białego montażu w sosnowcu

Prawidłowo i starannie wykonany biały montaż gwarantuje połączenie estetyki i funkcjonalności w naszej łazience. Podłączenie wanny, umywalki czy innych urządzeń sanitarnych wymaga nie tylko pewnej ręki, ale również doboru właściwych uszczelek, fug i materiałów izolacyjnych. Montaż czy wymiana armatury ze względów bezpieczeństwa muszą zostać przeprowadzone przez osoby, które posiadają wiedzę na temat instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Ile kosztuje biały montaż w Sosnowcu?

Ceny białego montażu są zróżnicowane w zależności od typu montowanej armatury (jej rodzaju, ale i stopnia technicznego skomplikowania). Do najtańszych usług należy powieszenie lustra, szafki łazienkowej czy półki (20-50 zł/szt.) oraz montaż wentylacji (20-50 zł/szt.). Cena montażu muszli klozetowej wynosi 45-180 zł/szt, zaś sedesu podwieszanego – 90-180 zł/szt. Wśród droższych prac należy wymienić montaż wanny, za który zapłacimy od 120 do 600 zł/szt., a także montaż kabiny prysznicowej kosztujący od 149 do 700 zł/szt.

CennikCena odCena doZa
Montaż pralki1584szt
Montaż baterii prysznicowej42181szt
Montaż panelu prysznicowego48743szt
Montaż sedesu podwieszanego86173szt
Montaż brodziku64280szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki1849szt
Montaż muszli klozetowej67180szt
Montaż baterii wannowej33270szt
Montaż umywalki70185szt
Montaż kabiny prysznicowej172695szt
Montaż wanny138603szt
Montaż wentylacji1550szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki2095szt
Montaż bidetu62192szt
Montaż geberitu91330szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż baterii łazienkowej

Montaż baterii wannowej lub na umywalkę rozpoczyna się od wyboru odpowiedniej baterii. Jeżeli rury znajdują się powyżej krawędzi urządzenia sanitarnego, stosuje się baterie ścienne, jeśli zaś poniżej – wykorzystywane są baterie sztorcowe. Po zamocowaniu we wcześniej przygotowanych otworach baterię uszczelnia się za pomocą tulejowych nakrętek. Kolejny krok stanowi podłączenie przewodów do instalacji wodociągowej. Prace należy zakończyć próbą szczelności (obserwacji, czy przy włączonym strumieniu wody nie ma przecieków).

Montaż podtynkowego WC

Podtynkowy montaż WC to najpowszechniejsza metoda umieszczania toalety w łazience. Sedes mocowany jest w zabudowie z płyt gipsowo-kartonowych, w której wywierca się dopasowane do urządzenia otwory. Cała instalacja wymaga często uszczelnienia wełną mineralną. Warto dodać, że tego rodzaju pracę wykonuje się przed położeniem glazury, zaś po jej zakończeniu koniecznie należy przeprowadzić test szczelności.

Biały montaż w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi w zakresie białego montażu w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Porąbka, Dańdówka, Pogoń, Ostrowy Górnicze, Stary Sosnowiec, Maczki, Śródmieście, Milowice, Sielec, Walcownia, Klimontów, Jęzor, Ostra Górka, Niwka, Rudna, Radocha, Zagórze, Kazimierz Górniczy, Cieśle, Modrzejów, Środula, Stare Maczki, Dębowa Góra.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE BIAŁY MONTAŻ: