Cennik białego montażu w Warszawie

Pod pojęciem białego montażu kryje się montaż końcowy wszelkich urządzeń armatury kończącej instalację wody. Najczęściej jest to podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów, baterii, zaworów itp. Mieszkańcy Warszawy i okolic (m.in. Pragi Północ i Południe, Białołęki, Wilanowa, Żoliborza, Mokotowa, Ursynowa, Ursusa, Ochoty itd.) mogą liczyć na dobrze wykonany montaż, korzystając z usług profesjonalnych firm remontowo-wykończeniowych.

Ceny białego montażu w Warszawie

Często zadajemy sobie pytanie, ile kosztuje podłączenie urządzeń armatury sanitarnej i czy warto zlecić to zadanie fachowcom? Poniżej umieszczony cennik pozwoli udzielić odpowiedzi na to pytanie. Najdroższy jest montaż kabiny prysznicowej (149-700 zł) oraz montaż wanny (120-600 zł). Nieco mniej zapłacimy za montaż geberitu (100-350 zł). Za montaż sedesu podwieszanego zapłacimy w granicach 90-180 zł, z kolei najmniejsze koszty poniesiemy, decydując się na montaż pralki (20-79 zł), powieszenie lustra, montaż szafki łazienkowej, półki (20-50 zł) oraz montaż wentylacji (20-50 zł).

CennikCena odCena doZa
Montaż geberitu95312szt
Montaż baterii wannowej39223szt
Montaż bidetu52187szt
Montaż wentylacji1654szt
Montaż baterii prysznicowej44181szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki1550szt
Montaż panelu prysznicowego50690szt
Montaż kabiny prysznicowej144627szt
Montaż umywalki61177szt
Montaż pralki1584szt
Montaż wanny124557szt
Montaż sedesu podwieszanego86192szt
Montaż muszli klozetowej50175szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki25138szt
Montaż brodziku79274szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż urządzeń sanitarnych

Remont łazienki wraz z wymianą armatury to czynność, która powinna być dokładnie zaplanowana i przemyślana. Prawidłowe rozmieszczenie armatury, a nastąpienie jej odpowiednie podłączenie decydują o ostatecznym wyglądzie naszej łazienki. Zarówno przy wyborze okładzin, jak i urządzeń sanitarnych przede wszystkim powinniśmy wziąć pod uwagę wymiary łazienki. Jeśli chcemy ją optycznie powiększyć, warto zdecydować się na białe kolory.

Podłączenie wanny trzeba przemyśleć przed jej zakupem, bo nie zawsze jest możliwe wsadzenie wanny w miejsca, które sobie wcześniej upatrzyliśmy. Podczas montażu WC często decydujemy się na miskę podwieszaną, dzięki której instalacja i rezerwuar są zupełnie ukryte. Dużą zaletą podwieszanej miski toaletowej jest uzyskanie estetycznego wyglądu łazienki. Podłączenie umywalki zależy od jej rodzaju. Ze względu na sposób montażu możemy wyróżnić umywalki mocowanie na ścianie, nablatowe, osadzane na blacie szafki i te wpuszczone w blat.

Biały montaż w Warszawie

Z profesjonalnych usług z zakresu wykonania białego montażu możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Wawer, Ochota, Targówek, Praga Północ, Wilanów, Ursus, Mokotów, Praga Południe, Bielany, Śródmieście, Bemowo, Wesoła, Żoliborz, Wola, Białołęka, Rembertów, Ursynów, Śródmieście.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE BIAŁY MONTAŻ: