Cennik instalacji grzewczych w łodzi

Prawidłowo działająca instalacja grzewcza ma szczególnie znaczenie dla zachowania komfortu cieplnego w budynku. Niektóre domy lepiej akumulują ciepło, inne gorzej, dlatego ten różny stopień zdolności do akumulowania ciepła wymaga zastosowania odpowiednio dobranego rodzaju ogrzewania.

Ile kosztuje wykonanie instalacji C.O. w Łodzi?

Cena montażu instalacji grzewczej w domu jest bardzo zróżnicowana, zależy przede wszystkim od typu rozwiązania, na które się decydujemy i wielkości budynku. Zaleca się inwestycje w wysokiej jakości CO oraz nowoczesne grzejniki, dlatego koszt instalacji centralnego ogrzewania może stanowić odczuwalny wydatek. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na likwidację pieca węglowego, a w zamian wybiera inny typ rozwiązania. Jedną z najpopularniejszych metod do ogrzewania domu jest gaz. Instalacje gazowe należą do najbardziej komfortowych, nie wymagają regularnej kontroli opału. Za montaż pieca gazowego zapłacimy w Łodzi między 300 a 540 zł. Ciepło najczęściej pozyskiwane jest poprzez tradycyjne grzejniki. Za zawieszenie grzejnika, jak i jego demontaż zapłacimy od 30 do 70 zł. Cena wykonania podejścia do grzejnika waha się między 80 a 110 zł w zależności od tego, czy decydujemy się na podejście z miedzi czy plastiku.

CennikCena odCena doZa
Montaż pieca węglowego281583szt
Wykonanie podejścia do grzejnika c.o. (plastik)7585pkt
Montaż pieca gazowego288434szt
Demontaż gazowego pieca c.o.3560szt
wykonania bruzd pod rury z zatarciem728mb
Wykonanie ogrzewania podłogowego4551m2
Montaż szafki do ogrzewania centralnego147194szt
Demontaż grzejnika (c.o.)2769szt
Zawieszenie grzejnika (c.o.)5379szt
Przesunięcie przyłącza do grzejnika137297pkt
Wykonanie podejścia do grzejnika (miedź)88118pkt
Instalacja centralnego ogrzewania (C.O)91196pkt
Demontaż starej instalacji C.O.2980pkt
Montaż rozdzielacza do ogrzewania centralnego181233szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Jakie grzejniki wybrać do domu?

Najczęściej decydujemy się na wymianę starych grzejników żeliwnych na grzejniki stalowe. Ich największą zaletą jest to, że się szybko nagrzewają i są bardzo estetyczne pod względem wyglądu. Innym rodzajem grzejników, które równie chętnie wybiera się do pomieszczeń, są grzejniki aluminiowe. Grzejniki aluminiowe są bardzo lekkie, składają się z jednakowych odlewanych elementów – członów. W sklepach można spotkać również grzejniki konwektorowe, w których ciepło oddawane jest poprzez konwekcję. Można je umieszczać wyłącznie pod oknami. Ich kompaktowa budowa pozwala na szybkie nagrzewanie się i równie szybkie stygnięcie.

Ogrzewanie podłogowe

Ogrzewanie podłogowe to najpopularniejsza forma ogrzewania płaszczyznowego. Znajduje zastosowanie zarówno w budownictwie jednorodzinnym, wielorodzinnym, biurach i innych obiektach użyteczności publicznej. Pomieszczenie, w którym zostało umieszczone ogrzewanie podłogowe, charakteryzuje się podwyższoną temperaturą powierzchni podłogi, a co więcej w takim pomieszczeniu ma miejsce mniejsza cyrkulacja kurzu i mniejsze wysuszenie powietrza.

Montaż instalacji grzewczej w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu instalacji grzewczej można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Widzew, Bałuty, Polesie, Górna, Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu centralnego ogrzewania w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE instalacje grzewcze: