Cennik montażu okien w łodzi

Zakup i wymiana okien na nowe to często kosztowne przedsięwzięcie. Decydując się na nowe okna, należy zwrócić uwagę na ich jakość, ale również zadbać o prawidłowy montaż. Prawidłowo przeprowadzony montaż okien to gwarancja ich sprawnego funkcjonowania oraz sposób na zminimalizowanie strat ciepła w pomieszczeniu. Zadanie montażu okien w Łodzi najlepiej powierzyć fachowcowi, który zadba o wszystkie szczegóły.

Ceny montaż okien w Łodzi

Ceny montażu okien w Łodzi uzależnione są od rodzaju okien, wielkości i konstrukcji muru. Za montaż okien plastikowych, okien drewnianych oraz okien balkonowych zapłacimy od 32 do 100 zł za mb. Podobnie cenowo kształtuje się demontaż starych okien. Z wyższym wydatkiem musimy się liczyć decydując się na okna dachowe. W przypadku montażu okien dachowych ceny kształtują się od 140 do 450 zł za mb. Każdemu montażowi okna towarzyszy szereg czynności uzupełniających, takich jak: obróbka otworów okiennych (40-60 zł za mb) czy wymiana klamek i szyldów okiennych (40-60 zł za mb).

CennikCena odCena doZa
Montaż ościeżnic okiennych87131szt
Wymiana klamek i szyldów okiennych2753szt
Montaż okien dachowych153448mb
Montaż okien drewnianych32106mb
Montaż okien plastikowych35114mb
Montaż okien balkonowych31117mb
Demontaż okien31124mb
Montaż świetlików140433mb
Demontaż ościeżnic okiennych43115szt
Obróbka otworów okiennych4468mb
Montaż okien wewnętrznych27102mb
Montaż okien zespolonych3799mb

Wybierz interesujące Cię miasto:

Czym jest ciepły montaż okien?

W ostatnim czasie szczególnie popularny stał się tzw. warstwowy montaż, który ma na celu udoskonalić parametry izolacyjne oraz wyeliminować mostki termiczne. Ciepły montaż okien polega na osadzeniu okna w warstwie ocieplenia, dlatego jest on możliwy do przeprowadzenia wyłącznie w murze dwu- lub trójwarstwowym. Podczas montażu oprócz pianki poliuretanowej wykorzystuje się taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne w celu zapewnienie dodatkowej izolacji termicznej.

Najczęstsze błędy popełniane podczas samodzielnego montażu okien

Brak wiedzy i doświadczenia w montażu okien może odbić się bardzo negatywnie na prawidłowym funkcjonowaniu okna. Źle zamontowane okna nie zabezpieczają przed zimnem oraz wilgocią. Do najczęstszych błędów popełnianych przez osoby, które decydują się na samodzielny montaż, a nie posiadają dostatecznej wiedzy w tym zakresie należy m.in. brak prawidłowego oczyszczenia podłoża, co może powodować, że pianka źle będzie się łączyć z podłożem, niestaranne osadzenie okna w ścianie, zły dobór ramy ościeżnicy w stosunku do otworu okiennego.

Montaż okien w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu okien można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Bałuty, Widzew, Polesie, Górna i Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu okien w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE MONTAŻ OKIEN: