Listwa wibracyjna do betonu – wszystko, co trzeba wiedzieć

Skrócenie procesu technologicznego oraz uzyskanie powierzchni betonowej o pożądanych właściwościach – to najważniejsze zalety zastosowania urządzenia, jakim jest listwa wibracyjna do betonu. Prace ręczne zostają zastąpione przez narzędzie, które pozwala na szybsze, bardziej precyzyjne działanie oraz znacznie większy komfort pracy operatora.

czytaj dalej

Maszyny spalinowe. Gama niezawodnych urządzeń dla profesjonalistów

Oferta Profi Partner skierowana jest do przedstawicieli różnych branż – od budowlanej, przez drogową i kolejową po hydrotechniczną. Naszym celem jest wspieranie profesjonalistów w pełnym zakresie prac. Oferujemy kompletną gamę maszyn spalinowych, które doskonale sprawdzają się w różnych zastosowaniach.

czytaj dalej

Ciekawe pomysły na remont przedpokoju

Każdy od czasu do czasu potrzebuje zmian. Odstawiając na bok kwestie osobowości, konieczne jest również to, co nas otacza. Pomieszczenia, w których przebywamy na co dzień, potrafią się znudzić z biegiem czasu, co znacznie wpływa na pojawienie się w życiu monotonii.

czytaj dalej

Jak modnie i tanio połączyć panele z płytkami? Sprawdzamy!

Łączenie ze sobą różnych typów materiałów to trend, który od jakiegoś czasu możemy coraz częściej spotkać w nowych mieszkaniach. Jego charakterystyczną cechą jest brak listew i widocznego odcięcia podłoża, dzięki czemu podłoga wygląda jednorodnie, nawet jeśli panele...

czytaj dalej