Jaką drabinę kupić do remontu mieszkania? Poradnik zakupowy

Wybór odpowiedniego modelu powinien nam ułatwić to zadanie. Dobre drabiny są niezwykle przydatnym akcesorium podczas remontu mieszkania i pracach na dużych wysokościach. Zwłaszcza, gdy w domu mamy pomieszczenia z wysokim sufitem. Jaka drabina do domu przyda się najbardziej? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu? Podpowiadamy, jakie modele zagwarantują bezpieczeństwo podczas wykonywania prac remontowych.

czytaj dalej

Czym kierować się przy zakupie pompy zanurzeniowej?

Rynek oferujący pompy zatapialne jest obecnie tak bogaty w dostępne warianty, że ciężko zdecydować się na jeden konkretny rodzaj. Aby dokonać odpowiedniego wyboru, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych dla nas, jako użytkowników, parametrów. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym tak właściwie jest pompa zanurzeniowa i jakimi kryteriami kierować się przy jej zakupie. Zapraszamy!

czytaj dalej

Dlaczego projektowanie wnętrza apartamentu warto zlecić profesjonaliście?

Pięknie urządzone mieszkanie, do którego z przyjemnością chce się wracać po pracy, to marzenie wielu z nas. Pomiędzy zakupem upragnionego apartamentu w stolicy, a chwilą, kiedy można już zasiąść na sofie w nowym salonie i cieszyć się ze stylowego efektu aranżacyjnego, jest jednak jeszcze okres czasochłonnej, mozolnej pracy podczas remontu, a następnie urządzania wnętrza.

czytaj dalej

Sklepy budowlane – kto i co sprzedaje na naszym rynku?

Jakie sklepy budowlane mają największy udział w naszym rynku? Dlaczego mimo, że dobrze rozpoznawalni giganci w dużym stopniu przejęli klientów w największych miastach, mniejsze sklepy, które przetrwały przemiany rynkowe radzą sobie dobrze, a wiele z nich wyraźnie rośnie?

czytaj dalej

Odnawianie boazerii. Zobacz, która technika wyjdzie najtaniej

Boazeria jeszcze do niedawna bardzo często pojawiała się w domach i mieszkaniach. Ceniono ją głównie za możliwość szybkiego montażu i za łatwość odświeżenia - wystarczyło położyć warstwę farby, aby całkowicie odmienić oblicze pomieszczenia. Co stało się z boazerią...

czytaj dalej