Cennik suchych tynków w łodzi

Suche tynki cieszą się dużą popularnością i nic w tym dziwnego, bowiem wykonuje się je szybko i stosunkowo prosto. Montaż suchych tynków nie wymaga uciążliwych przerw technologicznych, dlatego może być przeprowadzany o każdej porze roku. Do zabudowy z suchych tynków najczęściej stosuje się płyty kartonowo gipsowe, pod którymi skutecznie można ukryć wszelkie nierówności powierzchni i uzyskać idealnie gładkie ściany.

Ile kosztuje montaż suchych tynków w Łodzi

Cennik zabudowy z suchych tynków zależy w głównej mierze od powierzchni i stopnia trudności konstrukcji. Z płyt kartonowo gipsowych najczęściej wykonuje się ścianki działowe. Płyty kartonowo gipsowe można montować do ściany na dwa sposoby – za pomocą kleju lub na stelażu. Wybór metody montażu suchych tynków zależeć będzie od stopnia nierówności ścian. Montaż płyt gips-karton na klej kosztuje od 20 do 45 zł/m2, droższy jest montaż na stelażu, który wymaga większego nakładu pracy. Za montaż płyt gips-karton na stelażu zapłacimy od 39 do 49 zł. Płyty kartonowo gipsowe wykorzystuje się do montażu sufitów podwieszanych. Ceny montażu sufitów podwieszanych wahają się od 40 do 120 zł/m2 w zależności od metody, na którą się zdecydujemy. Halogeny w suficie podwieszany to najprostszy sposób na oświetlenie pomieszczenia. Za montaż halogenów wpuszczanych w suficie podwieszanym zapłacimy od 39 do 59 zł za m2. Pełny cennik prac związanych z montażem suchych tynków dostępny jest poniżej.

CennikCena odCena doZa
Montaż halogenów nawierzchniowych3164m2
Montaż narożników aluminiowych711m2
Gzyms po łuku151243m2
Szpachlowanie łączeń między płytami gipsowo-kartonowymi1123m2
Docieplanie poddasza (wełna mineralna i folia) + płyta gipsowo-kartonowa na stelażu51136m2
Wpust liniowy na oświetlenie113137m2
Wpust punktowy na oświetlenie5065szt
Wykończenie sufitu po łuku85237m2
Montaż taśmy LED - RGB (wielokolorowa)2140m2
Gzyms prosty81149m2
Wykonanie wnęki na oświetlenie6893m2
Montaż halogenów wpuszczanych3453m2
Wpust na karnisz86128m2
Podcięcie zabudowy przy suficie3892m2
Wykonanie otworu na drzwi w ściance z płyt gips-karton4381szt
Sufit podwieszany dwupoziomowy79114m2
Zabudowy nietypowe z kształtowników metalowych i płyt, miejscowe obniżenia sufitów, półki o zarysach elementami łukowymi5183m2
Wykończenie sufitu4085m2
Montaż taśmy LED - jednokolorowa1922m2
Montaż płyt gips-karton na stelażu32106m2
Wszpachlowanie siatki zbrojącej na pęknięciach i zarysowaniach1019m2
Montaż płyt gips-karton na klej2240m2
Montaż sztukaterii1129m2
Zmiana kierunku ściany z płyty gips-karton4054szt
Ścianka działowa z płyty gips-karton6678m2
Sufit podwieszany kasetonowy5998m2
Montaż lampy rastrowej - w suficie kasetonowym5871m2
Sufit podwieszany jednopoziomowy6098m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Rodzaje montażu sufitów podwieszanych

Sufit podwieszany cieszy się dużą popularnością, ponieważ poza ciekawym designem ma również walory użytkowe. Sufit podwieszany to sposób na obniżenie zbyt wysokiego pomieszczenia, wyrównania sufitów lub ukrycia nieestetycznych kabli i przewodów. Aby sufit podwieszany spełniał swoją rolę, musi być odpowiednio dostosowany do wielkości i kształtu pomieszczenia. Sufit jednopoziomowy to najprostsza konstrukcja sufitu podwieszanego, która znajduje zastosowanie w podłużnych pomieszczeniach. Sufit dwupoziomowy krzyżowy wykorzystywany jest w pomieszczeniach o dużych powierzchniach, w większym stopniu wpływa na obniżenie pomieszczenia.

Montaż oświetlenia w sufitach podwieszanych

Oświetlenie LED umieszczone w konstrukcji sufitu podwieszanego to najprostszy sposób na udekorowanie wnętrza. Jest to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych metod aranżacji świetlnej. Najczęściej w suficie podwieszanym montuje się taśmy LED jako oświetlenie wnęk i halogeny jako oświetlenie punktowe. Oświetlenie do sufitów podwieszanych jest energooszczędne. Oświetlenie LED znajduje również zastosowanie w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, czyli w łazienkach i kuchniach.

Montaż suchych tynków w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu suchych tynków można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Polesie, Śródmieście, Polesie, Bałuty, Górna i Widzew. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu suchych tynków w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE suche tynki: