Cennik usług stolarskich w sosnowcu

Układanie parkietu czy montaż przypodłogowych listew wykończeniowych to prace, które muszą zostać wykonane precyzyjnie. Decydują bowiem o trwałości podłogi, która powinna służyć nam wiele lat i nie wymagać zbyt częstej renowacji. Dlatego warto usługi stolarskie powierzyć profesjonalistom. Szczególnie, jeśli są one nieco bardziej skomplikowane i czasochłonne. Fachowcy z powodzeniem zamontują panele ścienne na schodach, położą mozaikę, wykonają montaż cokołów czy podcinanie drzwi.

Cennik usług stolarskich w Sosnowcu

Usługi stolarskie obejmują nie tylko położenie nowego, ale także usunięcie zniszczonego podłoża. Za zrywanie starych wykładzin zapłacimy od 5 do 20 zł/m2, zaś parkietu – od 7 do 35 zł/m2. Fachowcy wykonają montaż paneli podłogowych za cenę 15-37 zł/m2 czy położą wykładzinę dywanową za 10-28 zł/m2. Układanie parkietu to koszt od 27 do 35 zł. Jeżeli chcemy odnowić zniszczoną drewnianą powierzchnię, warto zdecydować się na szlifowanie i lakierowanie boazerii w przystępnej cenie (6-10 zł/m2) lub jej bejcowanie (5-10 zł/m2). A ile kosztuje podcinanie drzwi, często konieczne po montażu nowego podłoża? To wydatek od 10 do 15 zł za sztukę.

CennikCena odCena doZa
Montaż podłogi deska (Finish Parkiet)3160m2
Montaż paneli podłogowych1837m2
Położenie wykładziny dywanowej946m2
Wykonanie rusztu z listew i montaż boazerii z drewna2148m2
Montaż progów1546szt
Szlifowanie i lakierowanie boazerii513m2
Układanie mozaiki3660m2
Montaż deski Berlineckiej2328m2
Zrywanie starych wykładzin828m2
Położenie wykładziny PCV2341m2
Podcinanie drzwi919szt
Montaż listew wykończeniowych722m2
Montaż paneli ściennych2060m2
Montaż cokołów653m2
Bejcowanie811m2
Układanie parkietu2954m2
Zrywanie parkietu starego531m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Jaką wykładzinę położyć?

Wykładzina dywanowa sprawdzi się w pomieszczeniach, które chcemy ocieplić i tam, gdzie ryzyko zabrudzenia podłogi jest stosunkowo niewielkie. To zatem dobry wybór w salonie lub sypialni. W kuchni lepiej położyć łatwo zmywalną wykładzinę PCV. W łazience postawmy na wykładzinę antypoślizgową, która zapewni domownikom maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Wykładziny mają wiele dodatkowych właściwości. Te antystatyczne są zaprojektowane tak, aby minimalizować zjawisko elektryzowania się włókien. Wykładziny elastyczne są odporne na odkształcenia mechaniczne, a także na wilgoć.

Panele do kuchni

Kuchenne panele powinny być łatwe do utrzymania w czystości i odporne na uszkodzenia. Sprawdzą się zarówno te drewniane, jak i z PCV – ważne, aby miały odpowiednie parametry. W tego rodzaju pomieszczeniach nie zaleca się kładzenia drewnianego parkietu – panele są bowiem łatwiejsze w ewentualnym demontażu i wymianie.

Usługi stolarskie w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi stolarskie w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Zagórze, Kazimierz Górniczy, Środula, Cieśle, Radocha, Niwka, Sielec, Walcownia, Klimontów, Rudna, Jęzor, Stary Sosnowiec, Modrzejów, Maczki, Dańdówka, Porąbka, Stare Maczki, Pogoń, Śródmieście, Dębowa Góra, Ostrowy Górnicze, Milowice, Ostra Górka.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE usługi stolarskie: