Cennik białego montażu w sosnowcu 2023

Prawidłowo i starannie wykonany biały montaż gwarantuje połączenie estetyki i funkcjonalności w naszej łazience. Podłączenie wanny, umywalki czy innych urządzeń sanitarnych wymaga nie tylko pewnej ręki, ale również doboru właściwych uszczelek, fug i materiałów izolacyjnych. Montaż czy wymiana armatury ze względów bezpieczeństwa muszą zostać przeprowadzone przez osoby, które posiadają wiedzę na temat instalacji wodno-kanalizacyjnych.

Ile kosztuje biały montaż w Sosnowcu? Sprawdź cennik 2023

Ceny białego montażu są zróżnicowane w zależności od typu montowanej armatury (jej rodzaju, ale i stopnia technicznego skomplikowania). Do najtańszych usług należy powieszenie lustra, szafki łazienkowej czy półki (20-50 zł/szt.) oraz montaż wentylacji (20-50 zł/szt.). Cena montażu muszli klozetowej wynosi 45-180 zł/szt, zaś sedesu podwieszanego – 90-180 zł/szt. Wśród droższych prac należy wymienić montaż wanny, za który zapłacimy od 120 do 600 zł/szt., a także montaż kabiny prysznicowej kosztujący od 149 do 700 zł/szt.

CennikCena odCena doZa
Montaż pralki20113szt
Montaż baterii prysznicowej56243szt
Montaż panelu prysznicowego64996szt
Montaż sedesu podwieszanego115232szt
Montaż brodziku86375szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki2466szt
Montaż muszli klozetowej90241szt
Montaż baterii wannowej44362szt
Montaż umywalki94248szt
Montaż kabiny prysznicowej230931szt
Montaż wanny185808szt
Montaż wentylacji2067szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki27127szt
Montaż bidetu83257szt
Montaż geberitu122442szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż baterii łazienkowej

Montaż baterii wannowej lub na umywalkę rozpoczyna się od wyboru odpowiedniej baterii. Jeżeli rury znajdują się powyżej krawędzi urządzenia sanitarnego, stosuje się baterie ścienne, jeśli zaś poniżej – wykorzystywane są baterie sztorcowe. Po zamocowaniu we wcześniej przygotowanych otworach baterię uszczelnia się za pomocą tulejowych nakrętek. Kolejny krok stanowi podłączenie przewodów do instalacji wodociągowej. Prace należy zakończyć próbą szczelności (obserwacji, czy przy włączonym strumieniu wody nie ma przecieków).

Montaż podtynkowego WC

Podtynkowy montaż WC to najpowszechniejsza metoda umieszczania toalety w łazience. Sedes mocowany jest w zabudowie z płyt gipsowo-kartonowych, w której wywierca się dopasowane do urządzenia otwory. Cała instalacja wymaga często uszczelnienia wełną mineralną. Warto dodać, że tego rodzaju pracę wykonuje się przed położeniem glazury, zaś po jej zakończeniu koniecznie należy przeprowadzić test szczelności.

Biały montaż w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi w zakresie białego montażu w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Porąbka, Dańdówka, Pogoń, Ostrowy Górnicze, Stary Sosnowiec, Maczki, Śródmieście, Milowice, Sielec, Walcownia, Klimontów, Jęzor, Ostra Górka, Niwka, Rudna, Radocha, Zagórze, Kazimierz Górniczy, Cieśle, Modrzejów, Środula, Stare Maczki, Dębowa Góra.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE BIAŁY MONTAŻ: