Cennik cyklinowania w łodzi 2023

Cyklinowanie posadzek to proces renowacji i szlifowania wierzchniej warstwy podłogi. Zniszczona i zużyta warstwa zostaje usunięta za pomocą specjalnej maszyny zwanej cykliniarką. Cyklinowanie to proces, który wymaga nie tylko staranności i dokładności, ale i odpowiedniego sprzętu, dlatego zadanie odnawiania podłóg drewnianych najlepiej powierzyć fachowcom.

Ceny cyklinowania i renowacji podłóg w Łodzi – sprawdź cennik 2023

Cennik usług cyklinowania podłóg zawiera zarówno kompleksową usługę, czyli cyklinowanie bezpyłowe + 3 krotne lakierowanie lub olejowanie (30-64 zł/m2), jak ceny pojedynczych etapów całego procesu. Za cyklinowanie parkietu lub cyklinowanie desek Barlineckich zapłacimy między 18 a 25 zł za m2. Po cyklinowaniu podłogę się szpachluje i szlifuje. Cały proces cyklinowania kończy lakierowanie i olejowanie podłóg. Za każde dodatkowe lakierowanie w Łodzi zapłacimy od 4 do 6 zł za m2. W przypadku nierównych powierzchni konieczne jest zastosowanie wylewki samopoziomującej. Wylewanie mas samopoziomujących kosztuje od 20 do 40 zł za m2.

CennikCena odCena doZa
Lakierowanie dodatkowe511m2
Cyklinowanie desek2841m2
Cyklinowanie bezpyłowe2538m2
Gruntowanie posadzki411m2
Polerowanie bezpyłowe921m2
Cyklinowanie podłogi z desek2238m2
Cyklinowanie bezpyłowe + olejowanie5292m2
Cyklinowanie desek Barlineckich2239m2
Szpachlowanie szczelin521m2
Cyklinowanie parkietu2839m2
Wylewanie mas samopoziomujących2653m2
Cyklinowanie bezpyłowe + 3 krotne lakierowanie4686m2
Cyklinowanie desek z farby olejnej5973m2
Olejowanie dodatkowe1425m2
Konserwacja podłóg olejowanych1117m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Cyklinowanie drewna olejowanego

Jeśli nasza drewniana posadzka ma poważne ślady użytkowania, proces renowacji podłogi należy zacząć od kilkukrotnego wycyklinowania posadzki. Dalej procedura jest podobna, jak w przypadku podłóg drewnianych lakierowanych – posadzkę olejowaną należy zaszpachlować, wypolerować i zaolejować. Olejowanie można przeprowadzić na dwa sposoby: na zimno i gorąco. Olejowanie na zimno można wykonać ręcznie za pomocą szpachli, wałka i pędzla. Na podłogę nakłada się dwie warstwy oleju w odstępach czasowych (4-12 godzin). Olejowanie na gorąco przeprowadza się za pomocą specjalnego urządzenia, zwanego thermopadem. Proces polega na wcieraniu rozgrzanego oleju w posadzkę. Pod wpływem ciepła olej głębiej wnika w strukturę.

Cyklinowanie w Łodzi, czyli gdzie?

Z usług cyklinowania można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Bałuty, Górna, Widzew, Polesie, Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami cyklinowania w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE cyklinowanie: