Cennik cyklinowania w sosnowcu 2023

Cyklinowanie to usługa polegająca na zdarciu wierzchniej, zniszczonej warstwy podłogi, a następnie zabezpieczeniu podłoża odpowiednim preparatem. To najlepszy sposób na odnowienie parkietu czy desek. Profesjonalni cykliniarze wykonają zarówno ręczne, jak i maszynowe szlifowanie, w razie potrzeby podejmą się też innych prac – naprawy podłogi drewnianej, szpachlowania szczelin czy położenia wylewki samopoziomującej.

Ceny cyklinowania w Sosnowcu – sprawdź cennik 2023

Ceny usług cykliniarskich są zróżnicowane i zależą od stopnia zniszczenia powierzchni, metrażu wymagającego renowacji oraz rodzaju stosowanych materiałów. Za cyklinowanie parkietu zapłacimy od 18 do 24 zł/m2. Tyle samo wyniesie nas cyklinowanie podłogi z desek. W ofercie znajdziemy również usługi kompleksowe, takie jak cyklinowanie bezpyłowe połączone z 3-krotnym lakierowaniem (30-64 zł/m2) czy olejowaniem (35-60 zł/m2). Fachowcy pomogą nie tylko w renowacji podłogi, ale także w innych pracach. Koszt gruntowania posadzki to od 4 do 5 zł/m2, zaś wylewania mas samopoziomujących – 20-40 zł/m2.

CennikCena odCena doZa
Cyklinowanie bezpyłowe2640m2
Gruntowanie posadzki610m2
Cyklinowanie parkietu2239m2
Cyklinowanie desek Barlineckich2640m2
Cyklinowanie desek2640m2
Lakierowanie dodatkowe610m2
Cyklinowanie desek z farby olejnej6369m2
Wylewanie mas samopoziomujących2850m2
Cyklinowanie bezpyłowe + 3 krotne lakierowanie4476m2
Polerowanie bezpyłowe714m2
Szpachlowanie szczelin719m2
Konserwacja podłóg olejowanych1717m2
Olejowanie dodatkowe1419m2
Cyklinowanie podłogi z desek2940m2
Cyklinowanie bezpyłowe + olejowanie5790m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Renowacja parkietu

Renowacja starego parkietu wymaga nie tylko cyklinowania. Jeśli w trakcie pracy okaże się, że podłogę szpecą liczne rysy i pęknięcia, należy przystąpić do ich wypełnienia. Szpachlowanie parkietu odpowiednim preparatem pozwala pozbyć się szczelin o szerokości do 2 mm, a także mniejszych ubytków czy rys.

Wyrównaną podłogę trzeba zabezpieczyć. Mamy tu do wyboru kilka opcji. Możemy zdecydować się na lakierowanie podłogi drewnianej, jej olejowanie lub woskowanie. Wybór preparatu uzależniony jest od tego, jaki efekt wizualny chcemy uzyskać oraz na jakich właściwościach podłoża najbardziej nam zależy.

Cyklinowanie bezpyłowe

Cyklinowanie bezpyłowe to technika pozwalająca ograniczyć ilość zanieczyszczeń powstających w trakcie pracy. Wymaga zastosowania specjalnych urządzeń – cykliniarek wyposażonych w odkurzacze pochłaniające kurz. Aby zapewnić maksymalną redukcję ilości pyłu unoszącego się w powietrzu, warto zdecydować się także na usługę polerowania bezpyłowego.

Cyklinowanie w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi dotyczące cyklinowania w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Rudna, Jęzor, Radocha, Stary Sosnowiec, Milowice, Cieśle, Maczki, Klimontów, Kazimierz Górniczy, Niwka, Śródmieście, Sielec, Porąbka, Dańdówka, Ostrowy Górnicze, Zagórze, Dębowa Góra, Środula, Ostra Górka, Stare Maczki, Walcownia, Modrzejów, Pogoń.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE cyklinowanie: