Cennik cyklinowania w sosnowcu 2024

Cyklinowanie to usługa polegająca na zdarciu wierzchniej, zniszczonej warstwy podłogi, a następnie zabezpieczeniu podłoża odpowiednim preparatem. To najlepszy sposób na odnowienie parkietu czy desek. Profesjonalni cykliniarze wykonają zarówno ręczne, jak i maszynowe szlifowanie, w razie potrzeby podejmą się też innych prac – naprawy podłogi drewnianej, szpachlowania szczelin czy położenia wylewki samopoziomującej.

Ceny cyklinowania w Sosnowcu – sprawdź cennik 2024

Ceny usług cykliniarskich są zróżnicowane i zależą od stopnia zniszczenia powierzchni, metrażu wymagającego renowacji oraz rodzaju stosowanych materiałów. Za cyklinowanie parkietu zapłacimy od 18 do 24 zł/m2. Tyle samo wyniesie nas cyklinowanie podłogi z desek. W ofercie znajdziemy również usługi kompleksowe, takie jak cyklinowanie bezpyłowe połączone z 3-krotnym lakierowaniem (30-64 zł/m2) czy olejowaniem (35-60 zł/m2). Fachowcy pomogą nie tylko w renowacji podłogi, ale także w innych pracach. Koszt gruntowania posadzki to od 4 do 5 zł/m2, zaś wylewania mas samopoziomujących – 20-40 zł/m2.

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Cyklinowanie bezpyłowe5280m2
Gruntowanie posadzki1220m2
Cyklinowanie parkietu4478m2
Cyklinowanie desek Barlineckich5280m2
Cyklinowanie desek5280m2
Lakierowanie dodatkowe1220m2
Cyklinowanie desek z farby olejnej126138m2
Wylewanie mas samopoziomujących56100m2
Cyklinowanie bezpyłowe + 3 krotne lakierowanie88152m2
Polerowanie bezpyłowe1428m2
Szpachlowanie szczelin1438m2
Konserwacja podłóg olejowanych3434m2
Olejowanie dodatkowe2838m2
Cyklinowanie podłogi z desek5880m2
Cyklinowanie bezpyłowe + olejowanie114180m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Renowacja parkietu

Renowacja starego parkietu wymaga nie tylko cyklinowania. Jeśli w trakcie pracy okaże się, że podłogę szpecą liczne rysy i pęknięcia, należy przystąpić do ich wypełnienia. Szpachlowanie parkietu odpowiednim preparatem pozwala pozbyć się szczelin o szerokości do 2 mm, a także mniejszych ubytków czy rys.

Wyrównaną podłogę trzeba zabezpieczyć. Mamy tu do wyboru kilka opcji. Możemy zdecydować się na lakierowanie podłogi drewnianej, jej olejowanie lub woskowanie. Wybór preparatu uzależniony jest od tego, jaki efekt wizualny chcemy uzyskać oraz na jakich właściwościach podłoża najbardziej nam zależy.

Cyklinowanie bezpyłowe

Cyklinowanie bezpyłowe to technika pozwalająca ograniczyć ilość zanieczyszczeń powstających w trakcie pracy. Wymaga zastosowania specjalnych urządzeń – cykliniarek wyposażonych w odkurzacze pochłaniające kurz. Aby zapewnić maksymalną redukcję ilości pyłu unoszącego się w powietrzu, warto zdecydować się także na usługę polerowania bezpyłowego.

Cyklinowanie w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi dotyczące cyklinowania w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Rudna, Jęzor, Radocha, Stary Sosnowiec, Milowice, Cieśle, Maczki, Klimontów, Kazimierz Górniczy, Niwka, Śródmieście, Sielec, Porąbka, Dańdówka, Ostrowy Górnicze, Zagórze, Dębowa Góra, Środula, Ostra Górka, Stare Maczki, Walcownia, Modrzejów, Pogoń.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE cyklinowanie: