Cennik montażu drzwi w krakowie 2024

Najogólniej rzecz ujmując, montaż drzwi polega na prawidłowym osadzeniu ościeżnicy, a następnie odpowiednim zawieszeniu skrzydła. Nie jest to czynność bardzo trudna, jednak jeśli nie wiesz, jak prawidłowo osadzić drzwi, warto skorzystać z pomocy profesjonalnych fachowców specjalizujących się w wykonywaniu usług z zakresu stolarki drzwiowej.

Ceny montażu drzwi w Krakowie – sprawdź cennik 2024

Często zadajemy sobie pytanie, ile kosztuje profesjonalny montaż drzwi? Otóż ceny tej usługi nie należą do najwyższych. Największe koszty poniesiemy, decydując się na montaż drzwi antywłamaniowych (350-450 zł). Z kolei zdecydowanie mniejszy wydatek zostanie wygenerowany przy montażu drzwi wewnętrznych. W tym wypadku ceny zaczynają się już od 150 zł za sztukę. Bardzo często drzwi montuje się w ścianach kartonowo-gipsowych. Czynnością poprzedzającą taki montaż jest wykonanie otworu na drzwi w ściance z płyt gk, za który zapłacimy od 49 do 69 zł za m2.

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Demontaż ościeżnicy drzwiowej3670szt
Wykucie otworu drzwiowego w ściance działowej114160szt
Montaż drzwi antywłamaniowych8621098szt
Wykonanie otworu na drzwi w ściance z płyt gips-karton120194m2
Montaż drzwi zewnętrznych (gotowy otwór)502690szt
Montaż drzwi zewnętrznych z wycięciem starej ościeżnicy6681072szt
Montaż drzwi wewnętrznych416708szt
Obróbka otworów drzwiowych42108mb
Rozbiórka starych otworów drzwiowych106168m2
Podcinanie drzwi3666szt
Montaż drzwi pojedynczych406760szt
Montaż drzwi rewizyjnych106110szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Ciepły montaż drzwi zewnętrznych?

Często zastanawiamy się nad tym, jak zabezpieczyć nasz dom przed stratami ciepła? Rozwiązaniem jest ciepły montaż drzwi, który nie tylko zabezpieczy dom przed utratą ciepła, ale chroni go przed niekorzystnym działaniem wilgoci. Ciepły montaż drzwi zewnętrznych wykonuje się przy użyciu pianki montażowej oraz dodatkowych materiałów termoizolacyjnych w postaci folii i taśm uszczelniających.

Kiedy montować drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne – zwłaszcza te drewniane – powinno się montować po zakończeniu prac mokrych w budynku, a więc po otynkowaniu i wykonaniu wszelkich posadzek.  Przed przystąpieniem do montażu drzwi należy dokładnie zagruntować mur, na którym będzie umieszczona ościeżnica.

Ościeżnica drzwiowa

Ościeżnica drzwiowa to konstrukcyjna część drzwi, w której umieszcza się skrzydło drzwiowe. Do wyboru mamy ościeżnice stałe i regulowane. Ościeżnica stała nie posiada opasek maskujących, dlatego najczęściej montuje się ją przy prostopadłym łączeniu ścian. Ościeżnice regulowane mają elementy maskujące, dobrze się sprawdzają w domu o niestandardowych rozmiarach muru lub jeśli ściany nie są do końca wypoziomowane.

Montaż drzwi w Krakowie, czyli gdzie?

Z profesjonalnego montażu drzwi można skorzystać zamieszkując następujące krakowskie dzielnice: Stare Miasto, Czyżyny, Mistrzejowice, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Czyżyny, Bieżanów-Prokocim, Bronowice, Grzegórzki, Bieńczyce, Nowa Huta, Dębniki, Swoszowice, Zwierzyniec, Prądnik Biały, Podgórze, Prądnik Czerwony, Wzgórza Krzesławickie, Krowodrza, Podgórze Duchackie.

krakowskie FIRMY OFERUJĄCE MONTAŻ DRZWI: