Cennik montażu drzwi w sosnowcu 2023

Wstawianie drzwi nie należy do skomplikowanych prac. W większości przypadków sprowadza się do osadzenia ościeżnicy, przymocowania listew oraz zawieszenia skrzydła. Jeśli jednak zależy nam na precyzji, estetycznym efekcie i uniknięciu problemów z otwieraniem czy zamykaniem, zdecydujmy się na fachowy montaż drzwi. Warto wiedzieć także, że niektórzy producenci uwzględniają umowę gwarancyjną jedynie wtedy, kiedy drzwi zamontuje autoryzowana ekipa montażowa.

Ile kosztuje montaż drzwi w Sosnowcu? Sprawdź ceny 2023

Za montaż drzwi pojedynczych zapłacimy od 170 do 280 zł/szt. Podobny zakres cenowy dotyczy drzwi wewnętrznych (od 150 do 280 zł/szt.) czy zewnętrznych w gotowym otworze (od 200 do 250 zł/szt.). Droższymi usługami są montaż drzwi antywłamaniowych (350-450 zł/szt.) oraz zewnętrznych z wycięciem starej ościeżnicy (250-450 zł/szt.). Profesjonalna ekipa pomoże również w obróbce otworów drzwiowych – cena tej usługi to od 15 do 45 zł/mb. Fachowcy wykonają również demontaż ościeżnicy drzwiowej w przystępnej cenie – od 15 do 30 zł/szt.

CennikCena odCena doZa
Montaż drzwi zewnętrznych z wycięciem starej ościeżnicy275463szt
Rozbiórka starych otworów drzwiowych4168m2
Montaż drzwi wewnętrznych169270szt
Montaż drzwi antywłamaniowych358457szt
Montaż drzwi zewnętrznych (gotowy otwór)193277szt
Wykonanie otworu na drzwi w ściance z płyt gips-karton5578m2
Wykucie otworu drzwiowego w ściance działowej5557szt
Demontaż ościeżnicy drzwiowej1531szt
Obróbka otworów drzwiowych1642mb
Montaż drzwi rewizyjnych3861szt
Podcinanie drzwi1424szt
Montaż drzwi pojedynczych156294szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Informacje ułatwiające montaż drzwi

Bardzo istotnym etapem montażu drzwi jest ich wypoziomowanie. Jeśli zostanie ono wykonane niestarannie, mogą wystąpić problemy z otwieraniem skrzydła lub przy manewrowaniu będzie ono zahaczać o podłogę.

Stosowanie pianki montażowej to nie tylko element ciepłego montażu drzwi, wspierającego termoizolację w mieszkaniu. Takie działanie pozwala przede wszystkim utrzymać ościeżnicę na właściwym miejscu. Aby ułatwić sobie dopasowanie ościeżnicy do otworu, warto zdecydować się na tę regulowaną. Jeśli zależy nam dodatkowo na efekcie estetycznym, zdecydujmy się na ościeżnicę maskującą (kryjącą miejsca łączenia futryny ze ścianą).

Przy montażu drzwi antywłamaniowych stosuje się kołki przeciwwyważeniowe. Zabezpieczają one skrzydło przed wyważeniem i stanowią dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem. Innym specyficznym rodzajem drzwi są te przeciwpożarowe – uszczelniamy je nie pianką montażową, a wełna mineralną.

 

Montaż drzwi w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi w zakresie montażu drzwi w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Sielec, Jęzor, Milowice, Cieśle, Ostra Górka, Niwka, Stare Maczki, Radocha, Dańdówka, Ostrowy Górnicze, Walcownia, Klimontów, Porąbka, Stary Sosnowiec, Dębowa Góra, Zagórze, Pogoń, Rudna, Modrzejów, Kazimierz Górniczy, Maczki, Środula, Śródmieście.

Sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE MONTAŻ DRZWI: