Cennik montażu drzwi w Warszawie 2024

Montaż drzwi to z pozoru prosta czynność, którą można wykonać samodzielnie. Jednak trzeba pamiętać o tym, że nawet jeden niewielki błąd może przesądzić o efekcie końcowym. Nawet najlepszej jakości drzwi, niewłaściwie zamontowane tracą swoje walory wizualne, nie wspominając już o tych użytkowych. Aby montaż drzwi został przeprowadzony zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, warto powierzyć to zadanie profesjonalnym ekipom remontowym z Warszawy i okolic.

Ceny montażu drzwi w Warszawie – sprawdź cennik 2024

Ceny montażu drzwi w stolicy nie są wysokie. Różnice w cenach poszczególnych usług wynikają przede wszystkim od rodzaju poszczególnych drzwi oraz stopnia skomplikowania prac. Najtańsze w montażu będą drzwi wewnętrzne (150-280 zł). Ceny montażu drzwi zewnętrznych uzależnione są tego, czy decydujemy się na montaż drzwi zewnętrznych w gotowym otworze (200-250 zł), czy montaż drzwi zewnętrznych z wycięciem starej ościeżnicy (250-450 zł). Za samo wykonanie otworu w ściance z płyt kartonowo-gipsowych zapłacimy od 49 do 69 zł. Niewiele zapłacimy również za demontaż ościeżnicy drzwiowej. Kwota w tym wypadku oscyluje w granicach 15-30 zł. 

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Obróbka otworów drzwiowych40114mb
Montaż drzwi zewnętrznych z wycięciem starej ościeżnicy6561106szt
Rozbiórka starych otworów drzwiowych132154m2
Montaż drzwi zewnętrznych (gotowy otwór)522662szt
Wykonanie otworu na drzwi w ściance z płyt gips-karton114196m2
Montaż drzwi wewnętrznych436730szt
Podcinanie drzwi3646szt
Wykucie otworu drzwiowego w ściance działowej126156szt
Demontaż ościeżnicy drzwiowej4080szt
Montaż drzwi antywłamaniowych9101170szt
Montaż drzwi pojedynczych352694szt
Montaż drzwi rewizyjnych112116szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Ciepły montaż drzwi zewnętrznych

Podobnie jak w przypadku stolarki okiennej, w przypadku drzwi również możemy mówić o tzw. ciepłym montażu. Ciepły montaż drzwi zapewnia większy komfort cieplny w całym domu. Ten rodzaj montażu polega na lepszym uszczelnieniu miejsc, w których osadzone są drzwi. W tym celu stosuje się nie tylko piankę montażową, ale również dodatkowe materiały termoizolacyjne, jak taśmy i folie uszczelniające oraz paroszczelne.

Powstawanie mostków cieplnych, które powodują przedostawanie się powietrza z zewnątrz do wnętrza, spowodowane są źle wykonanym montażem drzwi. Odpowiednia izolacja drzwi jest ważna, ponieważ straty ciepła w naszym domu będą znacznie mniejsze. Ciepły montaż drzwi zabezpiecza przed negatywnym działaniem zimna i wilgoci.

Montaż drzwi wewnętrznych

Decydując się na wymianę drzwi wewnętrznych, musimy zastanowić się, czy chcemy jedynie osadzić nowe skrzydło drzwiowe, czy może konieczna będzie wymiana całej ościeżnicy. Wymianie drzwi wewnętrznych towarzyszy niekiedy wymiana starych futryn. Wymiana futryn będzie konieczna wtedy, kiedy stara nie pasuje do nowych skrzydeł drzwiowych lub w przypadku, gdy chcemy zmienić wielkość futryn. Wstawianie drzwi do futryny to końcowy etap prac związanych z montażem drzwi, który zawsze poprzedza odpowiednie wypoziomowanie drzwi.

Montaż drzwi w Warszawie

Z profesjonalnych usług montażu drzwi  możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Wola, Białołęka, Wilanów, Mokotów, Włochy, Targówek, Ursus, Śródmieście, Praga Północ, Rembertów, Wesoła, Śródmieście, Wawer, Żoliborz, Bemowo, Ochota, Bielany, Ursynów, Praga Południe.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE MONTAŻ DRZWI: