Cennik montażu urządzeń kuchennych w częstochowie 2024

Istotnym etapem urządzania kuchni jest instalacja mebli i urządzeń. Nieprawidłowo wykonana w znacznym stopniu obniży funkcjonalność i wygląd wnętrza. Warto tę usługę powierzyć profesjonalistom – podłączenie zmywarki lub kuchenki czy montaż okapu kuchennego i podłączenie go do komina to kwestia nie tylko estetyki i użyteczności, ale też bezpieczeństwa. Fachowcy dysponują również odpowiednim sprzętem pozwalającym modyfikować w razie potrzeby meble – nie będzie dla nich stanowiło problemu np. wycięcie dodatkowych otworów w blacie.

Ile kosztuje montaż urządzeń kuchennych w Częstochowie? Sprawdź ceny 2024

Fachowcy z Częstochowy wykonają kompleksowy montaż urządzeń kuchennych w przystępnej cenie. W ich ofercie znajduje się bowiem zarówno złożenie i powieszenie mebli kuchennych (50-80 zł/szt.), jak i montaż zlewozmywaka (na szafce – 70-80 zł/szt., na blacie – 100-125 zł/szt.), baterii kuchennej (30-180 zł/szt.) czy podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej (100-120 zł/szt.). Niewiele zapłacimy również za demontaż sanitariów i urządzeń kuchennych – cena tej usługi to od 15 do 25 zł/szt.

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Montaż baterii kuchennej86434szt
Montaż zlewozmywaka na blacie238308szt
Podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej234282szt
Podłączenie zmywarki64112szt
Montaż okapu kuchennego podszafkowego114170szt
Wycięcie otworów w blacie2674szt
Podłączenie kuchenki gazowej94150szt
Zamontowanie blatu kuchennego96130szt
Złożenie i powieszenie mebli kuchennych110220szt
Montaż zlewozmywaka na szafce176228szt
Montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina272314szt
Demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych2882szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Aranżacja nowoczesnej kuchni

Pomieszczenie, w którym przyrządzamy posiłki dla całej rodziny, powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Nie oznacza to jednak z rezygnacji z cieszącej oko aranżacji. Jeśli marzy nam się pomieszczenie w style art deco lub rustykalnym, zadbajmy o to, by drzwiczki zmywarki czy lodówki wtapiały się w zabudowę, płytę indukcyjną schowajmy we wnęce przypominającej babciny kredens i wybierzmy montaż okapu kuchennego podszafkowego.

Otwarta kuchnia to popularne rozwiązanie – optycznie powiększa wnętrze i sprawia, że gospodyni, przygotowując kawę, nie czuje się wykluczona z rozmowy toczącej się wśród gości. Część pomieszczenia można zasłonić ozdobnym murkiem lub wyspą kuchenną (ta druga dodatkowo może pełnić rolę stołu). Sprawdzi się tutaj również łatwo przesuwalne przepierzenie.

Pomieszczenie warto urządzić minimalistycznie – wykorzystać niewielką paletę barw, nie zagracać przestrzeni, konsekwentnie trzymać się wybranego stylu. Wtedy metamorfoza kuchni nie musi oznaczać montażu nowego blatu kuchennego, wymiany urządzeń czy frontów szafek.

Montaż urządzeń kuchennych w Częstochowie, czyli gdzie?

Wszystkie usługi z zakresu montażu urządzeń kuchennych wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Tysiąclecie, Podjasnogórska, Północ, Raków, Częstochówka-Parkitka, Wrzosowiak, Wyczerpy-Aniołów, Błeszno, Zawodzie-Dąbie, Grabówka, Kiedrzyn, Lisiniec, Stare Miasto, Stradom, Mirów, Ostatni Grosz, Dźbów, Gnaszyn-Kawodrza, Śródmieście, Trzech Wieszczów.

częstochowskie FIRMY OFERUJĄCE montaż urządzeń kuchennych: