Cennik montażu urządzeń kuchennych w krakowie 2024

Od tego, jak zostanie przeprowadzony montaż urządzeń kuchennych, zależy funkcjonalność naszej kuchni. Właściwa kolejność umieszczenia kuchennych sprzętów gwarantuje sprawne i bezpieczne działanie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z cennikiem montażu urządzeń kuchennych w Krakowie.

Ile kosztuje montaż urządzeń kuchennych w Krakowie?

Każdy remont kuchni wiąże się z wymianą starych sprzętów na nowe. Wykończenie kuchni jest kilkuetapowym przedsięwzięciem, a jednym z tych etapów jest montaż urzadzeń kuchennych. Montaż urządzeń kuchennych należy zacząć od montażu szafek. Za założenie i powieszenie mebli kuchennych zapłacimy w Krakowie od 50 do 80 zł. Gdy szafki są już na swoim miejscu, w następnej kolejności należy zamontować zlewozmywak. Montaż baterii kuchennej będzie nas kosztował do 30-180 zł, z kolei montaż zlewozmywaka na blacie to wydatek od 100-125 zł za sztukę. Następnie można przejść do podłączenia wody, gazu, oświetlenia i urządzeń AGD, co też powinno zostać wykonane przez wykwalifikowanego fachowca zgodnie z obowiązującymi zasadami. Podłączenie zmywarki podobnie jak podłączenie kuchenki gazowej to koszt rzędu 30-60 zł. Aby wyeliminować nieprzyjemne zapachy i zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza, w każdej kuchni powinien znaleźć się okap. Koszt montażu okapu to wydatek w granicach 100-120 zł.

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej248336szt
Zamontowanie blatu kuchennego112152szt
Złożenie i powieszenie mebli kuchennych114236szt
Demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych2276szt
Podłączenie kuchenki gazowej118136szt
Montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina248290szt
Montaż zlewozmywaka na blacie232272szt
Podłączenie zmywarki76102szt
Montaż baterii kuchennej80456szt
Montaż zlewozmywaka na szafce172174szt
Wycięcie otworów w blacie2280szt
Montaż okapu kuchennego podszafkowego114164szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Wyspa kuchenna

Coraz więcej osób, decydując się na remont kuchni, wybiera do swojego wnętrza wyspę kuchenną. Wyspa kuchenna w nowoczesnej kuchni ta wolnostojąca zabudowa, która może pełnić funkcję roboczego blatu lub być miejscem, gdzie znajdą się sprzęty AGD. Komfortowym i praktycznym rozwiązaniem jest zamontowanie na wyspie kuchennej zlewozmywaka wraz z ociekaczem. Jeśli nasza wyspa jest na tyle duża, dodatkowo można na niej również umieścić płytę grzewczą. Dzięki wyspie kuchennej zyskujemy dodatkową przestrzeń do przyrządzania posiłków.

Montaż urządzeń kuchennych w Krakowie, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu urządzeń kuchennych można skorzystać zamieszkując następujące krakowskie dzielnice: Mistrzejowice, Czyżyny, Krowodrza, Podgórze, Prądnik Biały, Wzgórza Krzesławickie, Bieńczyce, Grzegórzki, Podgórze Duchackie, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Prądnik Czerwony, Bieżanów-Prokocim, Dębniki, Nowa Huta, Swoszowice, Bronowice, Stare Miasto, Czyżyny, Zwierzyniec.

krakowskie FIRMY OFERUJĄCE montaż urządzeń kuchennych: