Cennik montażu urządzeń kuchennych w sosnowcu 2024

Montaż urządzeń kuchennych to jeden z mniej przyjemnych etapów urządzania kuchni. Wymaga bowiem dokładnej znajomości przebiegu instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej, zaplanowania odpowiedniego rozkładu mebli i sprzętów oraz precyzji podczas samego montażu urządzeń gastronomicznych i sanitariów. W pomieszczeniu, gdzie przygotowujemy posiłki i przechowujemy jedzenie, nie możemy pozwolić sobie na usterki w postaci niedostatecznie chłodzącej lodówki, permanentnie cieknącego kranu czy nieszczelności w płycie gazowej.

Ile kosztuje montaż urządzeń kuchennych w Sosnowcu? Sprawdź ceny 2024

Montaż urządzeń kuchennych obejmuje usługi zarówno w zakresie instalacji sprzętu AGD, jak i składania czy mocowania mebli. Za podłączenie zmywarki zapłacimy od 30 do 40 zł, w przypadku kuchenki gazowej koszt tej usługi nieco wzrośnie (40-60 zł). Zamontowanie blatu kuchennego to wydatek rzędu 40-50 zł/szt. Cena złożenia i powieszenia mebli kuchennych to 50-80 zł/szt. Zamontowanie zlewu wymaga również montażu baterii kuchennej – za tę usługę zapłacimy od 30 do 180 zł w zależności od typu urządzenia. Fachowcy pomogą nie tylko w instalacji, ale również w demontażu sanitariów i urządzeń kuchennych (15-25 zł/szt).

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Montaż baterii kuchennej82436szt
Montaż zlewozmywaka na szafce154190szt
Demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych2684szt
Podłączenie zmywarki68112szt
Podłączenie kuchenki gazowej88160szt
Wycięcie otworów w blacie3456szt
Montaż okapu kuchennego podszafkowego128176szt
Złożenie i powieszenie mebli kuchennych102208szt
Zamontowanie blatu kuchennego124154szt
Montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina246312szt
Montaż zlewozmywaka na blacie276280szt
Podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej276346szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Jak wykonać montaż blatu kuchennego?

Metamorfoza kuchni nie wymaga wymiany wszystkich urządzeń kuchennych. Dobry efekt daje zamontowanie nowego blatu. Prace rozpoczynamy od odłączenia zlewozmywaka (pamiętajmy, aby wcześniej zakręcić zawór wody). Kolejnym krokiem jest odkręcenie mocowań przytwierdzających blat, podważenie go i zdjęcie. Następnie nakładamy nowy blat na korpus szafek (użyjmy poziomicy, aby powierzchnia została położona równo) i mocujemy go za pomocą wkrętów. Końcowy etap pracy obejmuje uszczelnienie przestrzeni między blatem a ścianą oraz ponowne zamontowanie zlewu.

Kuchnia z wyspą

Wolnostojąca wyspa stanowi sposób na nowoczesną kuchnię – to jeden z głównych trendów w aranżacji tego pomieszczenia, utrzymujący się już od kilku lat. Kuchenna wyspa może służyć jako blat roboczy, jej część możemy również zagospodarować jako miejsce na spożywanie posiłków. To rozwiązanie szczególnie sprawdzające się w otwartych kuchniach – stanowi sprytny oraz efektowny sposób na podzielenie pomieszczenia.

Montaż urządzeń kuchennych w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi w zakresie montażu urządzeń kuchennych w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Walcownia, Klimontów, Stary Sosnowiec, Porąbka, Radocha, Milowice, Maczki, Zagórze, Środula, Śródmieście, Sielec, Cieśle, Kazimierz Górniczy, Modrzejów, Niwka, Jęzor, Rudna, Ostrowy Górnicze, Pogoń, Dębowa Góra, Dańdówka, Stare Maczki, Ostra Górka.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE montaż urządzeń kuchennych: