Cennik podwieszanych sufitów w katowicach 2023

Sufity podwieszane to częste rozwiązanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i kubaturowym. Mają niezwykłe walory estetyczne i dają duże możliwości w zakresie aranżacji wnętrza. W połączeniu z oświetleniem LED tworzą efektowną dekorację i nadają wnętrzu intymnego charakteru. Często pełnią funkcję maskującą – zasłaniają brzydko wyglądające elementy konstrukcyjne lub instalacje biegnące tuż pod stropem. Ich niewątpliwą zaletę stanowi łatwość i szybkość montażu.

Cennik podwieszanych sufitów w Katowicach – sprawdź ceny 2023

Tego rodzaju usługi nie są drogie biorąc pod uwagę efekty, jakie możemy dzięki nim uzyskać. Cena sufitu podwieszanego jednopoziomowego wynosi od 40 do 90 zł/m2, dwupoziomowego – od 80 do 120 zł/m2. Fachowcy zapewnią nam profesjonalne wykończenie sufitu za 45-89 zł/m2. Pomogą również ozdobić mieszkanie i wprowadzić ciekawe elementy dekoracyjne. Montaż sufitu podwieszanego kasetonowego to koszt w granicach od 60 do 75 zł/m2, zaś dodatkowa instalacja lampy rastrowej zwiększy cenę o 45-59 zł.

CennikCena odCena doZa
Gzyms po łuku260400m2
Wpust punktowy na oświetlenie102116szt
Podcięcie zabudowy przy suficie63145m2
Sufit podwieszany kasetonowy101132m2
Montaż taśmy LED - RGB (wielokolorowa)4152m2
Montaż halogenów nawierzchniowych5985m2
Wpust na karnisz170205m2
Montaż halogenów wpuszczanych5978m2
Sufit podwieszany jednopoziomowy94150m2
Wykończenie sufitu78133m2
Sufit podwieszany dwupoziomowy150215m2
Montaż lampy rastrowej - w suficie kasetonowym98133m2
Wpust liniowy na oświetlenie217232m2
Gzyms prosty135260m2
Montaż taśmy LED - jednokolorowa2941m2
Wykończenie sufitu po łuku154400m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Wykańczanie ścian płytami karton-gipsowymi

Płyty karton-gipsowe dobre sprawdzają się w roli gładzi czy tynku. Poleca się ich wykorzystywanie zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy wyrównać ściany, jednocześnie minimalizując bałagan związany z remontem. Pozwalają uniknąć kucia, a ponadto znacznie ograniczają czas pracy – nie wymagają schnięcia.

Równanie ścian karton-gipsami wykonuje się, mocując płyty za pomocą specjalnego preparatu. Ten sposób sprawdzi się nawet wtedy, kiedy nie mamy do czynienia z czystym tynkiem, a ściana pokryta jest wieloma warstwami farby olejnej. Należy pamiętać o tym, że klej do karton-gipsów zasycha w pół godziny, mamy zatem ograniczony czas na ewentualne poprawki.

Jaki dobrać sufit podwieszany do wnętrza?

To nie tylko kwestia zastosowania odpowiedniego rozwiązania technicznego, ale również zaprojektowania stropu pasującego do wnętrza. Dekoracyjny sufit podwieszany będzie dominującym elementem aranżacji, przemyślny zatem, czy zależy nam na aż tak mocnym akcencie. Za pomocą oświetlenia LED RGB, w zależności od barwy światła, sprawimy, że pomieszczenie stanie się przytulniejsze lub bardziej wyraziste. Części osób może zależeć na walorach nie tylko estetycznych, ale też akustycznych – warto wtedy zapoznać się z ofertą sufitów podwieszanych Armstrong, pozwalających wyciszyć wnętrze.

Podwieszane sufity w Katowicach, czyli gdzie?

Wszystkie usługi dotyczące podwieszanych sufitów wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Dąbrówka Mała, Ligota-Panewniki, Śródmieście, Wełnowiec-Józefowiec, Koszutka, Dąb, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Murcki, Piotrowice-Ochojec, Załęże, Szopienice-Burowiec, Janów-Nikiszowiec, Osiedle Tysiąclecia, Podlesie, Załęska Hałda-Brynów, Os. Witosa, Kostuchna, Giszowiec, Zarzecze, Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Zawodzie.

Katowickie FIRMY OFERUJĄCE PODWIESZANE SUFITY: