Cennik usług stolarskich w warszawie 2023

Prace stolarskie są niezbędne przy każdym remoncie domu i mieszkania. Korzystając z usług profesjonalnego stolarza, będziemy w stanie zapewnić sobie idealnie położoną podłogę, czy solidnie wykonane meble na wymiar.

Usługi stolarskie – cennik – sprawdź ceny 2023

Ceny usług stolarskich wykonywanych w Warszawie są bardzo zróżnicowane. Ułożenie parkietu kosztuje od 27 do 35 zł/m2. Montaż paneli podłogowych to wydatek rzędu 15-37 zł/m2, zaś montaż paneli ściennych w Warszawie kosztuje w granicach 20-60 zł/m2. Za zrywanie starego parkietu zapłacimy od 7 do 35 zł/m2. Niewielki wydatek poniesiemy, decydując się na zabiegi pielęgnacyjne, takie jak szlifowanie i lakierowanie boazerii – od 6 do 10 zł/m2.

CennikCena odCena doZa
Podcinanie drzwi926szt
Montaż deski Berlineckiej2451m2
Montaż podłogi deska (Finish Parkiet)3961m2
Położenie wykładziny dywanowej1042m2
Układanie mozaiki3279m2
Położenie wykładziny PCV2451m2
Wykonanie rusztu z listew i montaż boazerii z drewna3656m2
Montaż listew wykończeniowych623m2
Szlifowanie i lakierowanie boazerii918m2
Zrywanie starych wykładzin625m2
Układanie parkietu3564m2
Montaż cokołów678m2
Bejcowanie810m2
Montaż paneli ściennych3473m2
Montaż progów1875szt
Montaż paneli podłogowych1757m2
Zrywanie parkietu starego932m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Układanie paneli

Wiele osób decydujących się na remont mieszkania wybiera do wykończenia wnętrza panele podłogowe. Panele mają szereg zalet, a w szczególności to, że z powodzeniem zamontować je można niemal w każdym pomieszczeniu – w kuchni, łazience, w salonie, a nawet na schodach. W każdym sklepie podłogowym można znaleźć mnóstwo wzorów, kolorów i rodzajów paneli.

Laminowane panele podłogowe to jedne z najpopularniejszych rodzajów paneli podłogowych. Panele laminowane składają się z dwóch warstw: dekoracyjnej (wierzchniej) i nośnej. Warstwa wierzchnia to najczęściej laminat lub plakat z nadrukowanym wzorem. Panele laminowane mogą imitować każdy rodzaj podłóg – drewno naturalne, terakotę, kamień, parkiet.

Panele podłogowe 3d z obrazkami imitującymi trójwymiar świetnie podkreślą indywidualny i niepowtarzalny charakter pomieszczenia. Panele podłogowe 3d wykonane z polimerów najczęściej wybierane są do łazienek i kuchni ze względu na wysoką odporność na ścieranie.

Układanie parkietu

Parkiet w porównaniu do paneli podłogowych charakteryzuje się większą trwałością. Dzięki odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym, takim jak cyklinowanie parkietu, parkiet może posłużyć w nienaruszonym stanie wiele lat. W ostatnim czasie w modzie jest zwłaszcza parkiet egzotyczny wykonany z egzotycznych odmian drewna (bambus, afromosia, doussie, grapia, ipe, iroko, orzech amerykański).

Wykładzina elastyczna

Jeszcze innym rozwiązaniem na wykończenie podłóg jest wykładzina podłogowa. Wykładziny można podzielić na kilka rodzajów: wykładziny PCV, wykładziny linoleum, wykładziny z kauczuków syntetycznych, wykładziny dywanowe.

Usługi stolarskie w Warszawie

Z profesjonalnych usług stolarskich możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Białołęka, Bielany, Bemowo, Ursus, Włochy, Ursynów, Wilanów, Wawer, Wesoła, Rembertów, Targówek, Praga Południe, Praga Pn., Śródmieście, Żoliborz, Wola, Ochota, Mokotów.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE usługi stolarskie: