Płyta fundamentowa – wady i zalety rozwiązania

Tekst dostarczony przez partnera Płyty fundamentowe są bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej oraz w Skandynawii. W Polsce przez wiele lat nie stosowano tej technologii na szeroką skalę Głównym powodem były względy ekonomiczne. Obecnie dzięki...

czytaj dalej

Na co zwrócić uwagę przy wyborze projektu domu?

Dom powinien być zaprojektowany w taki sposób, aby każdy członek rodziny miał swoje własne miejsce i mógł czuć się swobodnie. Jak wybrać odpowiedni projekt? Na co trzeba zwrócić uwagę? W kolejnych akapitach znajdziesz kilka przydatnych porad i wskazówek.

czytaj dalej

Co będzie konieczne w wyposażeniu warsztatu stolarskiego?

O profesjonalne wyposażenie warsztatu warto zadbać niezależnie od tego, czy prowadzi go prawdziwy fachowiec, czy początkujący majsterkowicz. Jeśli praca z drewnem lub innymi materiałami ma przebiec sprawnie i bezproblemowo, dobrze jest dysponować porządnymi narzędziami stolarskimi. W jakie urządzenia warto zainwestować? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

czytaj dalej

Budujesz dom? – bądź dobrze poinformowany z blogiem budowlanym MURATORA

Rozpoczynając budowę domu mamy przed sobą drogę pełną zagadek i pytań, na które często nie znamy odpowiedzi. Rozwiązanie można poznać czytając blog budowlany przygotowany przez ekspertów Muratora. Poradnik jest źródłem informacji na każdym etapie budowy domu, od zakupu działki po wybór projektu, wybór rodzaju ogrzewania i stylu wykończenia elewacji. Poruszane w nim tematy dotyczą zarówno aspektów prawnych, jak i praktyczno-technicznych.

czytaj dalej