Cennik białego montażu 2024

Biały montaż to pojęcie synonimiczne wobec montażu armatury łazienkowej. Skład tej usługi to nie tylko podłączenie wanny, czy instalacja innych urządzeń sanitarnych lecz także wiele prac z nimi współwystępujących, jak choćby powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki.

Biały montaż – sprawdź cennik na 2024

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Montaż wentylacji52132szt
Montaż panelu prysznicowego1321994szt
Montaż baterii wannowej78664szt
Montaż baterii prysznicowej78478szt
Montaż muszli klozetowej118478szt
Montaż bidetu158478szt
Montaż wanny3181596szt
Montaż brodziku158770szt
Montaż kabiny prysznicowej3961862szt
Montaż umywalki106478szt
Montaż pralki52210szt
Montaż geberitu266930szt
Montaż sedesu podwieszanego238478szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki52132szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki52266szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Remont łazienki

Remont łazienki, poza samą koniecznością demontażu starych elementów wyposażenia i ich wymiany na nowe urządzenia sanitarne, wiąże się często ze zmianami w estetyce i funkcjonalności pomieszczenia. Wymagający esteci podążają za modą, decydując się na montaż sedesu podwieszanego w miejsce starego, osadzonego w podłodze. Gdy przyjęcie tego typu rozwiązania jest dodatkowo połączone z usługą montażu panelu sterowania to całość prac zmienia nazwę na biały montaż elektryczny, którego podstawą jest instalacja. Podłączenie umywalki czy montaż sedesu to wobec tego żadne wyzwanie.

Na co zwrócić uwagę podczas białego montażu?

Decydując się na wykonywanie jakichkolwiek prac w łazience warto powierzyć to zadanie specjalistom, a więc nie najtańszej firmie budowlanej, ale ekipie, która słynie z fachowości i staranności wykonania zadań. Zaleca się także by marzenia o pięknej łazience skonfrontować ze stanem zasobności portfela, co z pewnością ułatwi oszacowanie cen remontu z góry, jeszcze przed podjęciem prac przez fachowców. Rozmiar armatury łazienkowej powinien być każdorazowo dobrany do wielkości pomieszczenia. Decydując się na zakup konkretnego modelu warto więc wziąć pod uwagę to, że musi on zostać odpowiednio osadzony, a w przypadku wanny czy brodzika – często także dodatkowo zabudowany.

Dodatkowo, by móc cieszyć się piękną łazienką na dłużej warto przy okazji remontu zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia tak, by uniknąć osadzania się pleśni na ścianie. Warto pamiętać, że każdy remont, który wymaga kucia, wiercenia i przebudowy jest czasem, gdy niemożliwym staje się utrzymanie mieszkania w całkowitej czystości, nawet mimo stosowania wymyślnych zabezpieczeń. Szykując się na remont należy więc przygotować się na brud i cierpliwie go znosić nawet wówczas, gdy prace się przedłużą.