Cennik białego montażu 2023

Biały montaż to pojęcie synonimiczne wobec montażu armatury łazienkowej. Skład tej usługi to nie tylko podłączenie wanny, czy instalacja innych urządzeń sanitarnych lecz także wiele prac z nimi współwystępujących, jak choćby powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki.

Biały montaż – sprawdź cennik na 2023

CennikCena odCena doZa
Montaż wentylacji2666szt
Montaż panelu prysznicowego66997szt
Montaż baterii wannowej39332szt
Montaż baterii prysznicowej39239szt
Montaż muszli klozetowej59239szt
Montaż bidetu79239szt
Montaż wanny159798szt
Montaż brodziku79385szt
Montaż kabiny prysznicowej198931szt
Montaż umywalki53239szt
Montaż pralki26105szt
Montaż geberitu133465szt
Montaż sedesu podwieszanego119239szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki2666szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki26133szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Remont łazienki

Remont łazienki, poza samą koniecznością demontażu starych elementów wyposażenia i ich wymiany na nowe urządzenia sanitarne, wiąże się często ze zmianami w estetyce i funkcjonalności pomieszczenia. Wymagający esteci podążają za modą, decydując się na montaż sedesu podwieszanego w miejsce starego, osadzonego w podłodze. Gdy przyjęcie tego typu rozwiązania jest dodatkowo połączone z usługą montażu panelu sterowania to całość prac zmienia nazwę na biały montaż elektryczny, którego podstawą jest instalacja. Podłączenie umywalki czy montaż sedesu to wobec tego żadne wyzwanie.

Na co zwrócić uwagę podczas białego montażu?

Decydując się na wykonywanie jakichkolwiek prac w łazience warto powierzyć to zadanie specjalistom, a więc nie najtańszej firmie budowlanej, ale ekipie, która słynie z fachowości i staranności wykonania zadań. Zaleca się także by marzenia o pięknej łazience skonfrontować ze stanem zasobności portfela, co z pewnością ułatwi oszacowanie cen remontu z góry, jeszcze przed podjęciem prac przez fachowców. Rozmiar armatury łazienkowej powinien być każdorazowo dobrany do wielkości pomieszczenia. Decydując się na zakup konkretnego modelu warto więc wziąć pod uwagę to, że musi on zostać odpowiednio osadzony, a w przypadku wanny czy brodzika – często także dodatkowo zabudowany.

Dodatkowo, by móc cieszyć się piękną łazienką na dłużej warto przy okazji remontu zadbać o odpowiednią wentylację pomieszczenia tak, by uniknąć osadzania się pleśni na ścianie. Warto pamiętać, że każdy remont, który wymaga kucia, wiercenia i przebudowy jest czasem, gdy niemożliwym staje się utrzymanie mieszkania w całkowitej czystości, nawet mimo stosowania wymyślnych zabezpieczeń. Szykując się na remont należy więc przygotować się na brud i cierpliwie go znosić nawet wówczas, gdy prace się przedłużą.