Cennik białego montażu w łodzi

Mianem białego montażu określa się wszystkie czynności związane z podłączeniem umywalek, brodzików, pryszniców, wanien i innych elementów ceramicznych. Piękno i funkcjonalność wszystkich urządzeń to dwa podstawowe czynniki wpływające na komfort użytkowania naszej łazienki. W dobrym planowaniu przestrzeni łazienkowej konieczne jest prawidłowe podłączenie sprzętu, co najlepiej zlecić profesjonalnej ekipie remontowo-wykończeniowej.

Ile kosztuje biały montaż w Łodzi?

Wydatki związane z białym montażem są bardzo zróżnicowane i w głównej mierze zależą od ceny samej armatury. Najdroższy jest montaż kabiny prysznicowej (149-700 zł/szt) oraz montaż wanny (120-600 zł). Nieco mniej kosztuje montaż geberitu (100-350 zł/szt). Decydując się na montaż sedesu podwieszanego, trzeba liczyć się z wydatkiem między 90 a 180 zł/szt. Z kolei ceny montażu umywalki wahają się od 40 do 180 zł/szt.

CennikCena odCena doZa
Montaż sedesu podwieszanego95189szt
Montaż muszli klozetowej45178szt
Montaż bidetu58180szt
Montaż umywalki52187szt
Montaż baterii prysznicowej37169szt
Montaż kabiny prysznicowej178730szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki16131szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki1856szt
Montaż brodziku70254szt
Montaż baterii wannowej35235szt
Montaż wentylacji1745szt
Montaż wanny136605szt
Montaż panelu prysznicowego49714szt
Montaż geberitu98360szt
Montaż pralki1986szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż WC

WC podtynkowe jest wygodniejszą wersją kompaktowej ubikacji. Jest praktyczne, łatwe w utrzymaniu czystości i zajmuje zdecydowanie mniej miejsca. W montażu WC na stelażu podwieszanym najważniejsze jest prawidłowe ustalenie pionu i poziomu stelaża. Kompaktowe WC jest zazwyczaj tańsze niż konstrukcje ze stelażem, jednak to WC w zabudowie posiada więcej zalet.

Montaż kabiny prysznicowej z brodzikiem

Montaż kabiny prysznicowej to najpopularniejsze rozwiązanie, które doskonale się sprawdza zwłaszcza w niewielkich łazienkach. Na rynku dostępne są różne typy brodzików: brodziki akrylowe, na podstawie styropianowej, brodziki z wypełnieniem, brodziki z konglomeratu marmurowego. Alternatywą dla kabiny z brodzikiem jest kabina prysznicowa bez brodzika, która w ostatnim czasie cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród właścicieli nowoczesnych łazienek.

Biały montaż w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług białego montażu można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Bałuty, Górna, Widzew, Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami białego montażu w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE BIAŁY MONTAŻ: