Cennik białego montażu w Warszawie 2023

Pod pojęciem białego montażu kryje się montaż końcowy wszelkich urządzeń armatury kończącej instalację wody. Najczęściej jest to podłączenie umywalek, wanien, brodzików, sedesów, baterii, zaworów itp. Mieszkańcy Warszawy i okolic (m.in. Pragi Północ i Południe, Białołęki, Wilanowa, Żoliborza, Mokotowa, Ursynowa, Ursusa, Ochoty itd.) mogą liczyć na dobrze wykonany montaż, korzystając z usług profesjonalnych firm remontowo-wykończeniowych.

Ceny białego montażu w Warszawie – sprawdź cennik 2023

Często zadajemy sobie pytanie, ile kosztuje podłączenie urządzeń armatury sanitarnej i czy warto zlecić to zadanie fachowcom? Poniżej umieszczony cennik pozwoli udzielić odpowiedzi na to pytanie. Najdroższy jest montaż kabiny prysznicowej (149-700 zł) oraz montaż wanny (120-600 zł). Nieco mniej zapłacimy za montaż geberitu (100-350 zł). Za montaż sedesu podwieszanego zapłacimy w granicach 90-180 zł, z kolei najmniejsze koszty poniesiemy, decydując się na montaż pralki (20-79 zł), powieszenie lustra, montaż szafki łazienkowej, półki (20-50 zł) oraz montaż wentylacji (20-50 zł).

CennikCena odCena doZa
Montaż geberitu127418szt
Montaż baterii wannowej52298szt
Montaż bidetu69250szt
Montaż wentylacji2172szt
Montaż baterii prysznicowej58242szt
Powieszenie lustra, szafki łazienkowej, półki2067szt
Montaż panelu prysznicowego67924szt
Montaż kabiny prysznicowej192840szt
Montaż umywalki81237szt
Montaż pralki20112szt
Montaż wanny166746szt
Montaż sedesu podwieszanego115257szt
Montaż muszli klozetowej67234szt
Demontaż wanny, brodzika, umywalki33184szt
Montaż brodziku105367szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż urządzeń sanitarnych

Remont łazienki wraz z wymianą armatury to czynność, która powinna być dokładnie zaplanowana i przemyślana. Prawidłowe rozmieszczenie armatury, a nastąpienie jej odpowiednie podłączenie decydują o ostatecznym wyglądzie naszej łazienki. Zarówno przy wyborze okładzin, jak i urządzeń sanitarnych przede wszystkim powinniśmy wziąć pod uwagę wymiary łazienki. Jeśli chcemy ją optycznie powiększyć, warto zdecydować się na białe kolory.

Podłączenie wanny trzeba przemyśleć przed jej zakupem, bo nie zawsze jest możliwe wsadzenie wanny w miejsca, które sobie wcześniej upatrzyliśmy. Podczas montażu WC często decydujemy się na miskę podwieszaną, dzięki której instalacja i rezerwuar są zupełnie ukryte. Dużą zaletą podwieszanej miski toaletowej jest uzyskanie estetycznego wyglądu łazienki. Podłączenie umywalki zależy od jej rodzaju. Ze względu na sposób montażu możemy wyróżnić umywalki mocowanie na ścianie, nablatowe, osadzane na blacie szafki i te wpuszczone w blat.

Biały montaż w Warszawie

Z profesjonalnych usług z zakresu wykonania białego montażu możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Wawer, Ochota, Targówek, Praga Północ, Wilanów, Ursus, Mokotów, Praga Południe, Bielany, Śródmieście, Bemowo, Wesoła, Żoliborz, Wola, Białołęka, Rembertów, Ursynów, Śródmieście.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE BIAŁY MONTAŻ: