Cennik cyklinowania w Częstochowie 2023

Cyklinowanie to podstawowa usługa z zakresu renowacji podłóg drewnianych. Pozwala na usunięcie zniszczonej warstwy starego parkietu i ponowne zabezpieczenie powierzchni. Warto zlecić cyklinowanie fachowcom – podejmą się oni, w zależności od potrzeb, zarówno szlifowania ręcznego, jak i maszynowego oraz wykonają naprawę podłogi drewnianej wraz z jej odnowieniem. Starannie zrealizowana praca znacznie podniesie walory estetyczne wnętrza i sprawi, że będziemy długie lata cieszyć się naturalną powierzchnią pod naszymi stopami.

Cennik cyklinowania w Częstochowie – sprawdź ceny 2023

Całkowity koszt cyklinowania podłogi zależy przede wszystkim od użytych materiałów, wielkości powierzchni i ewentualnych życzeń klienta. Za cyklinowanie zarówno parkietu, jak i desek zapłacimy od 18 do 24 zł/m2. Ograniczająca ilość emitowanych zanieczyszczeń usługa cyklinowania bezpyłowego ma podobną cenę – 19-21 zł/m2. A ile kosztuje zabezpieczenie podłogi? Dodatkowe lakierowanie to koszt 4-6 zł/m2, zaś olejowanie – 9-12 zł/m2. Za polerowanie bezpyłowe zapłacimy od 6 do 10 zł/m2.

CennikCena odCena doZa
Cyklinowanie podłogi z desek2939m2
Konserwacja podłóg olejowanych1217m2
Wylewanie mas samopoziomujących2352m2
Cyklinowanie parkietu2136m2
Lakierowanie dodatkowe612m2
Gruntowanie posadzki46m2
Cyklinowanie desek2640m2
Cyklinowanie desek z farby olejnej5576m2
Cyklinowanie bezpyłowe + 3 krotne lakierowanie4183m2
Cyklinowanie desek Barlineckich2140m2
Cyklinowanie bezpyłowe2334m2
Szpachlowanie szczelin717m2
Cyklinowanie bezpyłowe + olejowanie5297m2
Polerowanie bezpyłowe718m2
Olejowanie dodatkowe1223m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Jak chronić przed uszkodzeniami drewnianą podłogę?

Sposobem na zabezpieczenie powierzchni jest pokrycie podłogi drewnianej odpowiednim preparatem: jej lakierowanie (skutecznie zabezpieczające przed zarysowaniami), olejowanie (zapewniające naturalny wygląd podłoża) lub woskowanie (nadające piękny połysk). W przypadku pierwszej z wymienionych metod należy pamiętać, aby przed położeniem lakieru nawierzchniowego zastosować lakier podkładowy (zapewniający lepsze związanie i przyczepność substancji konserwującej do drewna).

Wyrównywanie podłogi

Wyrównywanie podłoża jest istotne zarówno przed położeniem podłogi, jak i po wykończeniu parkietu. Sposobem na uniknięcie nierówności posadzki na wczesnym etapie pracy jest zastosowanie wylewki samopoziomującej. Dzięki niej można uzyskać gładką powierzchnię, wypełnić zarówno małe, jak i duże ubytki.

Po położeniu podłogi i jej wygładzeniu należy przystąpić do szpachlowania parkietu czy desek. Nie tylko poprawi to wygląd powierzchni, ale również zapobiegnie gromadzeniu się lakieru w ewentualnych ubytkach.

Cyklinowanie w Częstochowie, czyli gdzie?

Wszystkie usługi dotyczące cyklinowania wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Tysiąclecie, Częstochówka-Parkitka, Wyczerpy-Aniołów, Dźbów, Podjasnogórska, Stradom, Raków, Grabówka, Trzech Wieszczów, Lisiniec, Błeszno, Ostatni Grosz, Wrzosowiak, Północ, Gnaszyn-Kawodrza, Śródmieście, Stare Miasto, Mirów, Zawodzie-Dąbie, Kiedrzyn.

częstochowskie FIRMY OFERUJĄCE cyklinowanie: