Cennik podwieszanych sufitów w sosnowcu

Decyzja o montażu sufitu podwieszanego podyktowana jest często względami nie dekoracyjnymi, a praktycznymi. Tego rodzaju konstrukcja pozwala obniżyć zbyt wysokie pomieszczenie, stosowana jest zatem w kamienicach lub przez osoby, którym zależy na ograniczeniu kosztów ogrzewania. Przydaje się, kiedy chcemy zakryć instalacje biegnące pod stropem. Niektóre sufity podwieszane zbudowane są z materiałów o właściwościach tłumiących, pozwalają zatem regulować akustykę pomieszczenia.

Ceny montażu podwieszanych sufitów w Sosnowcu

Ceny podwieszanych sufitów zależą od techniki montażu i wykorzystanych materiałów. Stosunkowo niewiele zapłacimy za sufit podwieszany jednopoziomowy – kosztuje on od 40 do 90 zł/m2. Konstrukcja dwupoziomowa jest droższa, a jej cena zawiera się w przedziale 80-120 zł/m2. Wśród usług znajduje się także mocowanie sufitu podwieszanego kasetonowego – wyniesie nas ono od 60 do 75 zł/m2. Fachowcy zapewniają również wykończenie sufitu (45-89 zł/m2), także po łuku (80-219 zł/m2).

CennikCena odCena doZa
Montaż halogenów wpuszczanych3845m2
Montaż lampy rastrowej - w suficie kasetonowym5165m2
Wykończenie sufitu4983m2
Sufit podwieszany jednopoziomowy4088m2
Sufit podwieszany kasetonowy6179m2
Wykończenie sufitu po łuku83225m2
Gzyms prosty78144m2
Gzyms po łuku173278m2
Wpust liniowy na oświetlenie116138m2
Montaż taśmy LED - jednokolorowa1523m2
Podcięcie zabudowy przy suficie3089m2
Montaż halogenów nawierzchniowych3452m2
Montaż taśmy LED - RGB (wielokolorowa)2133m2
Wpust na karnisz99122m2
Wpust punktowy na oświetlenie6079szt
Sufit podwieszany dwupoziomowy87121m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Na czym podwieszać sufity?

Montaż podwieszanych sufitów jest prosty i nie generuje tylu zanieczyszczeń, co pozostałe prace remontowe (wykonuje się go ,,na sucho”). Konstrukcje jednopoziomowe przykręca się bezpośrednio do stropu, a dwupoziomowe – podwiesza na wieszakach. Elementy te muszą być rozmieszczone regularnie i dość gęsto, aby skutecznie podtrzymywały konstrukcję nośną. W stropach kanałowych i monolitycznych można wieszaki umieszczać dowolnie, natomiast w belkowych z wypełnieniem pustakami – wyłącznie w linii przebiegu belek stropowych.

Sufity dekoracyjne z podświetleniem

Dekoracyjny sufit podwieszany najlepiej prezentuje się w połączeniu z oświetleniem – jednokolorową taśmą LED lub wielokolorową taśmą LED-RGB. Płyty karton-gipsowe zakrywają wszystkie elementy instalacji elektrycznej, co przekłada się na schludny efekt. Tradycyjnie w sufitach wykonuje się punktowe wpusty na oświetlenie, istnieje też możliwość zrobienia wpustów liniowych.

Montaż podwieszanych sufitów w Sosnowcu, czyli gdzie?

Wszystkie usługi murarsko-tynkarskie w Sosnowcu wymienione w cenniku można zamówić w następujących dzielnicach: Dębowa Góra, Środula, Sielec, Maczki, Stary Sosnowiec, Rudna, Ostrowy Górnicze, Walcownia, Zagórze, Jęzor, Klimontów, Niwka, Pogoń, Milowice, Radocha, Cieśle, Dańdówka, Ostra Górka, Śródmieście, Kazimierz Górniczy, Stare Maczki, Porąbka, Modrzejów.

sosnowieckie FIRMY OFERUJĄCE PODWIESZANE SUFITY: