Cennik podwieszanych sufitów w łodzi

Podwieszane sufity mają wiele zastosowań – wykorzystuje się je ze względów estetycznych w celu obniżenia zbyt wysokiego pomieszczenia, umożliwiają ukrycie nieestetycznych przewodów instalacji elektrycznej, jest to doskonały sposób na wyrównanie sufitów oraz polepszenie parametrów akustycznych. Sufit podwieszany stanowi również dobre podłoże do montażu oświetlenia.

Ceny sufitów podwieszanych w Łodzi

Sufit podwieszany najlepiej wykonać z tradycyjnych płyt kartonowo gipsowych. Istnieją różne sposoby konstrukcji sufitów podwieszanych. Możemy zdecydować się na sufit podwieszany jednopoziomowy, gdzie konstrukcja tworzy jedną płaszczyznę (40-90 zł/m2) lub sufit podwieszany dwupoziomowy, w którym pomiędzy jednym, a drugim poziomem można dodatkowo ułożyć warstwę izolacji akustycznej. Sufit na stelażu dwupoziomowym zaleca się w wysokich pomieszczeniach. Popularne jest również wykończenie sufitu podwieszanego kasetonami (60-75 zł/mb). W suficie podwieszanym można zamontować taśmy LED jednokolorowe (19-25 zł/m2) lub taśmy LED wielokolorowe czyli RGB (25-35 zł/m2).

CennikCena odCena doZa
Wpust liniowy na oświetlenie113137m2
Sufit podwieszany jednopoziomowy6098m2
Wykończenie sufitu4085m2
Wykończenie sufitu po łuku85237m2
Sufit podwieszany dwupoziomowy79114m2
Sufit podwieszany kasetonowy5998m2
Wpust punktowy na oświetlenie5065szt
Montaż taśmy LED - jednokolorowa1922m2
Montaż lampy rastrowej - w suficie kasetonowym5871m2
Montaż halogenów wpuszczanych3453m2
Podcięcie zabudowy przy suficie3892m2
Gzyms prosty81149m2
Gzyms po łuku151243m2
Wpust na karnisz86128m2
Montaż taśmy LED - RGB (wielokolorowa)2140m2
Montaż halogenów nawierzchniowych3164m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż oświetlenia w suficie podwieszanym

Oświetlenie sufitu podwieszanego pełni rolę zarówno dekoracyjną, jak i praktyczną. Decydując się na oświetlenie wmontowane w płyty kartonowo gipsowe, możemy użyć halogenów lub różnych typów oświetlenia LED. Pojedyncze punkty świetlne należy mocować bezpośrednio do płyt kartonowo gipsowych. Jeśli w suficie ma się znaleźć cięższe oświetlenie, należy zamocować je za pomocą kołków lub kotew. Otwory na światło, które ma się znaleźć w suficie, wycina się w płytach gk przed montażem sufitu.

Dekoracyjny sufit podwieszany

Z płyt kartonowo gipsowych można wykonać sufit podwieszany po łuku. Gzyms po łuku wykonuje się z cieńszych i bardziej elastycznych płyt, w których promień gięcia wynosi ok. 30 cm. W tym wypadku ruszt również może być pojedynczy lub podwójny. Za wykończenie sufitu po łuku w Łodzi zapłacimy od 80 do 219 zł za m2.

Montaż sufitów podwieszanych w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu sufitów podwieszanych można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Widzew, Polesie, Bałuty, Górna i Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu sufitów podwieszanych w Łodzi i okolicach.

łodzkie FIRMY OFERUJĄCE PODWIESZANE SUFITY: