Cennik podwieszanych sufitów w krakowie

Montaż sufitu podwieszanego z płyt kartonowo-gipsowych wymaga dokładności, dlatego przy tego typu czynnościach zaleca się skorzystanie z usług profesjonalnych firm remontowo-wykończeniowych. Podwieszany sufit nie tylko przyozdobi mieszkanie, dzięki możliwości zamontowania oświetlenia LED, ale również skutecznie ukryje niedoskonałości stropu i obniży zbyt wysokie pomieszczenie.

Montaż sufitu podwieszanego w Krakowie – ceny

Ceny montażu sufitów podwieszanych z wykorzystaniem płyt kartonowo-gipsowych są zróżnicowane. Sufit podwieszany może być zbudowany w układzie jedno lub dwupoziomowym. Za montaż sufitu podwieszanego jednopoziomowego zapłacimy od 40 do 90 zł za m2. Montaż sufitu dwupoziomowego jest droższy, kosztuje od 80 do 120 zł za m2. Z kolei za sufit podwieszany kasetonowy zapłacimy od 60 do 75 zł/m2.

CennikCena odCena doZa
Wpust na karnisz93122m2
Podcięcie zabudowy przy suficie4083m2
Wykończenie sufitu5883m2
Montaż halogenów nawierzchniowych3945m2
Montaż taśmy LED - RGB (wielokolorowa)2139m2
Wykończenie sufitu po łuku85232m2
Sufit podwieszany jednopoziomowy5782m2
Montaż lampy rastrowej - w suficie kasetonowym4175m2
Montaż halogenów wpuszczanych4059m2
Wpust punktowy na oświetlenie6266szt
Sufit podwieszany dwupoziomowy90118m2
Gzyms prosty71132m2
Sufit podwieszany kasetonowy6493m2
Gzyms po łuku155259m2
Montaż taśmy LED - jednokolorowa1527m2
Wpust liniowy na oświetlenie130141m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Oświetlenie LED

Elementem dekoracyjnym każdego sufitu podwieszanego jest oświetlenie punktowe. Niskonapięciowe lampy halogenowe dają wiele możliwości kreowania wyglądu pomieszczenia za pomocą światła. Ceny tego typu oświetlenia kształtują się różnie. Średnio za montaż halogenów w Krakowie zapłacimy od 25 do 59 zł za m2.
Innym rozwiązaniem na dekoracyjny sufit podwieszany jest montaż taśm LED jednokolorowych lub tych RGB. Taki sposób oświetlenia wytworzy w mieszkaniu efektowną łunę świetlną. Duży wybór barw oświetlenia sprawia, że kolor można idealnie wkomponować do wystroju mieszkania.

Montaż sufitu podwieszanego

Sufit podwieszany z płyt kartonowo gipsowych montujemy za pomocą stalowych profili. Profile przykręca się do elementów konstrukcyjnych wieszakami w odległości od 3 do 12,5 cm od stropu. Przy niewielkiej grubości sufitu podwieszanego najlepiej sprawdzą się wieszaki ES, z kolei na poddasze najlepiej wybrać wieszaki płaskie.

Podwieszane sufity w Krakowie, czyli gdzie?

Z profesjonalnego montażu podwieszanych sufitów można skorzystać zamieszkując następujące krakowskie dzielnice: Podgórze Duchackie, Czyżyny, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Grzegórzki, Mistrzejowice, Bronowice, Bieżanów-Prokocim, Nowa Huta, Czyżyny, Swoszowice, Bieńczyce, Prądnik Czerwony, Podgórze, Zwierzyniec, Stare Miasto, Wzgórza Krzesławickie, Krowodrza, Prądnik Biały, Dębniki.

krakowskie FIRMY OFERUJĄCE PODWIESZANE SUFITY: