Cennik podwieszanych sufitów w Warszawie 2024

Sufity podwieszane są stosowane najczęściej w celu obniżenia pomieszczenia, ukrycia przewodów instalacyjnych lub maskowania nierówności podłoża. Zaprezentowany dla Państwa na niniejszej stronie cennik montażu sufitu podwieszanego pozwoli zapoznać się z cenami poszczególnych usług wykonywanych przez fachowe firmy remontowe na terenie Śródmieścia, Mokotowa, Woli, Pragi Północ, Pragi Południe, Białołęki, Bielan, Bemowa, Ursusa, Ursynowa, Wawra oraz na pozostałych terenach Warszawy i w najbliższej okolicy.

Montaż sufitu podwieszanego – cennik – sprawdź ceny 2024

W nowoczesnych aranżacjach mieszkalnych coraz częściej wykorzystuje się sufit podwieszany. Można go wykonać niemal wszędzie – w salonie, kuchni, sypialni, łazience. Aby jednak był wykonany prawidłowo, zaleca się zatrudnienie w tym celu profesjonalnej ekipy wykończeniowej. Ceny montażu sufitu podwieszanego zależą najczęściej od dwóch czynników: jego kształtu oraz rodzaju użytych materiałów. Największą popularnością cieszą się sufity jednopoziomowe (40-90 zł/m2), dwupoziomowe (80-120 zł/m2) oraz sufity łukowe (80-219 zł/m2). Zaprezentowany poniżej cennik zawiera również ceny usług dodatkowych, często niezbędnych przy montażu sufitu podwieszanego, jak wpust punktowy na oświetlenie (59-69 zł za sztukę), montaż halogenów wpuszczonych (39-59 zł za sztukę), montaż halogenów nawierzchniowych (39-59 zł za sztukę), montaż taśmy LED (19-25 zł za m2).

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Gzyms po łuku392682m2
Montaż lampy rastrowej - w suficie kasetonowym144166m2
Wpust na karnisz226336m2
Gzyms prosty216360m2
Sufit podwieszany jednopoziomowy144234m2
Wpust liniowy na oświetlenie314352m2
Montaż taśmy LED - RGB (wielokolorowa)6680m2
Montaż halogenów wpuszczanych80134m2
Sufit podwieszany dwupoziomowy212334m2
Wpust punktowy na oświetlenie118186szt
Montaż taśmy LED - jednokolorowa4476m2
Wykończenie sufitu po łuku198580m2
Wykończenie sufitu158244m2
Montaż halogenów nawierzchniowych88132m2
Sufit podwieszany kasetonowy152242m2
Podcięcie zabudowy przy suficie86226m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Sufit podwieszany z płyt kartonowo gipsowych

Sufit podwieszany zazwyczaj powstaje z płyt kartonowo-gipsowych. Montaż płyt kartonowo-gipsowych do sufitu można wykonać na trzy sposoby: na stelażu jednopoziomowym pojedynczym, na stelażu jednopoziomowym krzyżowym oraz na stelażu dwupoziomowym krzyżowym. Każdy z wymienionych sposobów wymaga precyzji i umiejętności, dlatego w celu montażu sufitu podwieszanego najlepiej wynająć fachowców.

Oświetlenie w suficie podwieszanym

Niemal standardem jest, że w suficie podwieszanym umieszcza się oświetlenie LED. Powszechnie stosowanymi rozwiązaniami jest montaż taśm LED jednokolorowych, montaż taśm LED – RGB (wielokolorowych) lub oświetlenie punktowe. Oświetlenie do sufitów podwieszanych pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale również jest bardzo praktyczne. Warto dodać, że oświetlenie do sufitów podwieszanych z reguły jest energooszczędne.  

Gzymsy LED-owe umożliwiają proste wykonanie półki, która połączona jest ze źródłem światła LED. Ich efektowny wygląd pozwala w szybki sposób dopełnić wystrój każdego wnętrza. Innym rozwiązaniem jest oświetlenie schodów taśmą LED. Taki montaż wykonuje się pod poszczególnymi stopniami. Oświetlenie ledowe schodów nie tylko wyeksponuje walor dekoracyjny, ale również zapewnia bezpieczne poruszanie się po nich.

Montaż sufitów podwieszanych w Warszawie

Z profesjonalnych usług montażu sufitów podwieszanych możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Wesoła, Wilanów, Ursynów, Rembertów, Ochota, Śródmieście, Wawer, Żoliborz, Praga Północ, Białołęka, Śródmieście, Targówek, Bielany, Bemowo, Praga Południe, Ursus, Mokotów, Wola.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE PODWIESZANE SUFITY: