Cennik montażu drzwi w łodzi 2024

Nikt z nas nie wyobraża sobie domu bez drzwi, bo drzwi to najważniejszy element stolarki. Drzwi zewnętrzne pełnią rolę reprezentacyjną oraz zapewniają bezpieczeństwo przed nieproszonymi gośćmi. Z kolei drzwi wewnętrzne, oddzielając jedno pomieszczenie od drugiego, nadają charakteru całemu wnętrzu. Prawidłowo przeprowadzony montaż drzwi sprawi, że będą one doskonale spełniały swoją funkcję przez wiele lat.

Ceny montażu drzwi w Łodzi – sprawdź cennik 2024

Koszt montażu drzwi zależy przede wszystkim od ich przeznaczenia. Najwięcej zapłacimy za montaż drzwi antywłamaniowych (350-450 zł/szt), które lepiej niż tradycyjne drzwi zabezpieczają nasze wnętrze przed dostępem innych osób. Natomiast cena tradycyjnych drzwi zewnętrznych to już niższy wydatek między 250 a 350 zł/szt. Najmniej zapłacimy za montaż drzwi wewnętrznych (150-280 zł/szt). Dodatkowym kosztem jest obróbka otworów drzwiowych. Za taką usługę zapłacimy pomiędzy 14 a 45 zł/mb. Kolejnym wydatkiem jest również podcinanie drzwi. Koszt takiej usługi jest niewielki, wynosi od 15-30 zł/szt.

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Obróbka otworów drzwiowych40116mb
Montaż drzwi rewizyjnych114154szt
Montaż drzwi pojedynczych478734szt
Demontaż ościeżnicy drzwiowej4498szt
Montaż drzwi zewnętrznych (gotowy otwór)544736szt
Montaż drzwi wewnętrznych468744szt
Podcinanie drzwi4466szt
Wykonanie otworu na drzwi w ściance z płyt gips-karton116202m2
Montaż drzwi antywłamaniowych9321256szt
Montaż drzwi zewnętrznych z wycięciem starej ościeżnicy7701186szt
Wykucie otworu drzwiowego w ściance działowej124162szt
Rozbiórka starych otworów drzwiowych100174m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Ciepły montaż drzwi zewnętrznych

Prawidłowo przeprowadzony montaż drzwi zewnętrznych pozwala na uniknięcie strat ciepła w domu. Na utratę ciepła szczególnie narażone są okolice otworów drzwiowych. W tych właśnie miejscach powstają tzw. mostki cieplne (termiczne), które powodują pogorszenie właściwości cieplnych całego domu. Aby uniknąć przedostawania się powietrza z zewnątrz do środka, zaleca się przeprowadzenie tzw. ciepłego montażu drzwi. Podobnie, jak w przypadku ciepłego montażu okien i w tym wypadku do montażu wykorzystuje się piankę termoizolacyjną oraz specjalne taśmy izolacyjne, które zapewnią odpowiednią wentylację domu.

Montaż drzwi wewnętrznych

W przypadku montażu drzwi wewnętrznych należy pierw zdecydować, czy konieczna będzie wymiana ościeżnicy, czy wystarczy wymienić jedynie skrzydło drzwiowe. Futryna często okazuje się niezbędna, zwłaszcza w przypadku, gdy stara nie pasuje do nowych drzwi lub decydujemy się zamontować inny rodzaj drzwi niż te, które były do tej pory, na przykład drzwi przesuwne. Ościeżnice łączy się za pomocą śrub, klamer lub na klej. Drzwi powinno się montować po otynkowaniu ścian i ułożeniu posadzek.

Montaż drzwi w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu drzwi można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Widzew, Bałuty, Polesie, Górna i Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu drzwi w Łodzi i okolicach.

łodzkie FIRMY OFERUJĄCE MONTAŻ DRZWI: