Cennik montażu okien w łodzi 2024

Zakup i wymiana okien na nowe to często kosztowne przedsięwzięcie. Decydując się na nowe okna, należy zwrócić uwagę na ich jakość, ale również zadbać o prawidłowy montaż. Prawidłowo przeprowadzony montaż okien to gwarancja ich sprawnego funkcjonowania oraz sposób na zminimalizowanie strat ciepła w pomieszczeniu. Zadanie montażu okien w Łodzi najlepiej powierzyć fachowcowi, który zadba o wszystkie szczegóły.

Ceny montażu okien w Łodzi – sprawdź cennik 2024

Ceny montażu okien w Łodzi uzależnione są od rodzaju okien, wielkości i konstrukcji muru. Za montaż okien plastikowych, okien drewnianych oraz okien balkonowych zapłacimy od 32 do 100 zł za mb. Podobnie cenowo kształtuje się demontaż starych okien. Z wyższym wydatkiem musimy się liczyć decydując się na okna dachowe. W przypadku montażu okien dachowych ceny kształtują się od 140 do 450 zł za mb. Każdemu montażowi okna towarzyszy szereg czynności uzupełniających, takich jak: obróbka otworów okiennych (40-60 zł za mb) czy wymiana klamek i szyldów okiennych (40-60 zł za mb).

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Montaż ościeżnic okiennych214324szt
Wymiana klamek i szyldów okiennych66130szt
Montaż okien dachowych3781110mb
Montaż okien drewnianych78262mb
Montaż okien plastikowych86282mb
Montaż okien balkonowych76290mb
Demontaż okien76306mb
Montaż świetlików3461072mb
Demontaż ościeżnic okiennych106284szt
Obróbka otworów okiennych108168mb
Montaż okien wewnętrznych66252mb
Montaż okien zespolonych90244mb

Wybierz interesujące Cię miasto:

Czym jest ciepły montaż okien?

W ostatnim czasie szczególnie popularny stał się tzw. warstwowy montaż, który ma na celu udoskonalić parametry izolacyjne oraz wyeliminować mostki termiczne. Ciepły montaż okien polega na osadzeniu okna w warstwie ocieplenia, dlatego jest on możliwy do przeprowadzenia wyłącznie w murze dwu- lub trójwarstwowym. Podczas montażu oprócz pianki poliuretanowej wykorzystuje się taśmy paroszczelne i paroprzepuszczalne w celu zapewnienie dodatkowej izolacji termicznej.

Najczęstsze błędy popełniane podczas samodzielnego montażu okien

Brak wiedzy i doświadczenia w montażu okien może odbić się bardzo negatywnie na prawidłowym funkcjonowaniu okna. Źle zamontowane okna nie zabezpieczają przed zimnem oraz wilgocią. Do najczęstszych błędów popełnianych przez osoby, które decydują się na samodzielny montaż, a nie posiadają dostatecznej wiedzy w tym zakresie należy m.in. brak prawidłowego oczyszczenia podłoża, co może powodować, że pianka źle będzie się łączyć z podłożem, niestaranne osadzenie okna w ścianie, zły dobór ramy ościeżnicy w stosunku do otworu okiennego.

Montaż okien w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu okien można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Bałuty, Widzew, Polesie, Górna i Śródmieście. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu okien w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE MONTAŻ OKIEN: