Cennik montażu urządzeń kuchennych w łodzi 2023

Montaż urządzeń kuchennych to etap kończący remont każdej kuchni. Choć montaż szafek czy kuchenki elektrycznie wcale nie wydaje się skomplikowany, to od tego, w jaki sposób poszczególne urządzenia zostaną zamontowane, zależy użyteczność i bezpieczeństwo w naszej kuchni.

Ceny montażu urządzeń kuchennych w Łodzi – sprawdź cennik 2023

W montażu urządzeń kuchennych bardzo ważna jej ich odpowiednia kolejność. Montaż kuchni należy zacząć od zawieszenia mebli kuchennych. Założenie i powieszenie mebli kuchennych to wydatek w przedziale 50-80 zł za sztukę. Cena uzależniona jest od wielkości szafek oraz stopnia trudności montażu. Gdy obudowa szafek jest już na swoim miejscu, przychodzi pora na montaż blatów, zlewu i sprzętów AGD. Za zamontowanie blatu kuchennego w Łodzi zapłacimy od 40 do 50 zł za sztukę. Po zamontowaniu blatu pozostaje montaż zlewozmywaka na blacie (100-125 zł/szt), podłączenie kuchenki gazowej (30-180 zł/szt), podłączenie zmywarki (30-40 zł/szt) i montaż okapu kuchennego (40-50 zł/ szt).

CennikCena odCena doZa
Montaż zlewozmywaka na szafce85101szt
Montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina135137szt
Montaż zlewozmywaka na blacie125158szt
Złożenie i powieszenie mebli kuchennych48119szt
Wycięcie otworów w blacie1433szt
Podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej130143szt
Montaż okapu kuchennego podszafkowego5778szt
Montaż baterii kuchennej37223szt
Demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych1135szt
Zamontowanie blatu kuchennego4579szt
Podłączenie zmywarki4258szt
Podłączenie kuchenki gazowej4370szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Aranżacja kuchni z wyspą kuchenną

W ostatnim czasie wyspa kuchenna stała się niezwykle modnym rozwiązaniem. Wyspa najlepiej pasuje do dużych i przestronnych kuchni. Oprócz walorów dekoracyjnych, spełnia wiele funkcji praktycznych. Może pełnić funkcję roboczego blatu, przy którym codziennie przygotowuje się lub spożywa posiłki. W wyspie kuchennej można również zamontować zlewozmywak lub płytę grzewczą.

Montaż kuchenki gazowej – o czym warto pamiętać

Montaż kuchenki powinien być przeprowadzony w miejscu, gdzie doprowadzona jest sieć gazowa. Ze względu na bezpieczeństwo zaleca się, aby montaż kuchenki gazowej został przeprowadzony przez elektryka lub osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje. Przy instalacji kuchenki gazowej zawsze należy przestrzegać zaleceń zawartych w instrukcji danego urządzenia.

Montaż urządzeń kuchennych w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług montażu urządzeń kuchennych można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Śródmieście, Bałuty, Polesie, Widzew, Bałuty. Zapraszamy do zapoznania się z cenami montażu urządzeń kuchennych w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE montaż urządzeń kuchennych: