Cennik montażu urządzeń kuchennych w warszawie 2024

Montaż i podłączenie urządzeń kuchennych to ostatni etap prac wykończeniowych każdego remontu. Dla sprawnego funkcjonowania kuchni bardzo ważne jest prawidłowe podłączenie każdego z urządzeń AGD. Błędy w montażu mogą skutkować wadliwym działaniem poszczególnych urządzeń lub ich zbyt szybkim zużywaniem.

Ceny montażu urządzeń kuchennych w Warszawie – sprawdź cennik 2024

Ceny montażu urządzeń kuchennych w Warszawie i okolicach są bardzo zróżnicowane. Najwięcej zapłacimy za montaż zlewozmywaka na blacie (100-125 zł/szt.), montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina (100-120 zł/szt.) i za podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej (100-120 zł/szt.). Zdecydowanie mniej zapłacimy, jeśli zdecydujemy się powierzyć fachowcom założenie i podwieszenie mebli kuchennych (50-80 zł/ szt.), zamontowanie blatu kuchennego (40-50 zł/szt.), podłączenie zmywarki (30-40 zł/szt.) czy demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych (15-25 zł/szt.).

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Montaż zlewozmywaka na szafce170208szt
Montaż zlewozmywaka na blacie280324szt
Montaż baterii kuchennej84450szt
Montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina258302szt
Wycięcie otworów w blacie3278szt
Podłączenie kuchenki gazowej88176szt
Podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej266314szt
Podłączenie zmywarki80106szt
Demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych3458szt
Montaż okapu kuchennego podszafkowego96166szt
Zamontowanie blatu kuchennego88134szt
Złożenie i powieszenie mebli kuchennych94206szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Nowoczesna kuchnia

Montaż wyspy kuchennej to doskonały sposób na szybką metamorfozę kuchni. Wyspa kuchenna jest dużą wolnostojącą szafką, która nie przylega do pozostałych mebli i najczęściej umieszczona jest w centralnym punkcie kuchni. W nowoczesnych kuchniach to właśnie wyspy kuchenne stanowią najbardziej pożądane rozwiązanie. Na takiej wyspie kuchennej można zamontować zlewozmywak lub płytę grzewczą, co wpłynie na komfort przygotowywania posiłków. To, co zdecydujemy się umieścić na wyspie, zależy przede wszystkim od jej wielkości.

Montaż urządzeń gastronomicznych

Wygodna kuchnia to przede wszystkim prawidłowe rozmieszczenie wszelkich urządzeń kuchennych. W każdej kuchni znajdują się podstawowe urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie codziennej egzystencji, takie jak zlewozmywak (zmywarka), lodówka i kuchenka elektryczna. Ich montaż i rozmieszczenie przekłada się na wygodę i funkcjonalność.

Montaż urządzeń gastronomicznych w Warszawie

Z profesjonalnych usług z zakresu montażu urządzeń gastronomicznych możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Śródmieście, Rembertów, Ursus, Bielany, Włochy, Ochota, Praga Północ, Mokotów, Wola, Bemowo, Wawer, Praga Południe, Wesoła, Żoliborz, Wilanów, Targówek, Śródmieście, Ursynów, Białołęka.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE montaż urządzeń kuchennych: