Cennik montażu urządzeń kuchennych w warszawie 2023

Montaż i podłączenie urządzeń kuchennych to ostatni etap prac wykończeniowych każdego remontu. Dla sprawnego funkcjonowania kuchni bardzo ważne jest prawidłowe podłączenie każdego z urządzeń AGD. Błędy w montażu mogą skutkować wadliwym działaniem poszczególnych urządzeń lub ich zbyt szybkim zużywaniem.

Ceny montażu urządzeń kuchennych w Warszawie – sprawdź cennik 2023

Ceny montażu urządzeń kuchennych w Warszawie i okolicach są bardzo zróżnicowane. Najwięcej zapłacimy za montaż zlewozmywaka na blacie (100-125 zł/szt.), montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina (100-120 zł/szt.) i za podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej (100-120 zł/szt.). Zdecydowanie mniej zapłacimy, jeśli zdecydujemy się powierzyć fachowcom założenie i podwieszenie mebli kuchennych (50-80 zł/ szt.), zamontowanie blatu kuchennego (40-50 zł/szt.), podłączenie zmywarki (30-40 zł/szt.) czy demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych (15-25 zł/szt.).

CennikCena odCena doZa
Montaż zlewozmywaka na szafce85104szt
Montaż zlewozmywaka na blacie140162szt
Montaż baterii kuchennej42225szt
Montaż okapu kuchennego i podłączenie do komina129151szt
Wycięcie otworów w blacie1639szt
Podłączenie kuchenki gazowej4488szt
Podłączenie kuchenki elektrycznej 3-fazowej133157szt
Podłączenie zmywarki4053szt
Demontaż sanitariatów i urządzeń kuchennych1729szt
Montaż okapu kuchennego podszafkowego4883szt
Zamontowanie blatu kuchennego4467szt
Złożenie i powieszenie mebli kuchennych47103szt

Wybierz interesujące Cię miasto:

Nowoczesna kuchnia

Montaż wyspy kuchennej to doskonały sposób na szybką metamorfozę kuchni. Wyspa kuchenna jest dużą wolnostojącą szafką, która nie przylega do pozostałych mebli i najczęściej umieszczona jest w centralnym punkcie kuchni. W nowoczesnych kuchniach to właśnie wyspy kuchenne stanowią najbardziej pożądane rozwiązanie. Na takiej wyspie kuchennej można zamontować zlewozmywak lub płytę grzewczą, co wpłynie na komfort przygotowywania posiłków. To, co zdecydujemy się umieścić na wyspie, zależy przede wszystkim od jej wielkości.

Montaż urządzeń gastronomicznych

Wygodna kuchnia to przede wszystkim prawidłowe rozmieszczenie wszelkich urządzeń kuchennych. W każdej kuchni znajdują się podstawowe urządzenia, bez których nie wyobrażamy sobie codziennej egzystencji, takie jak zlewozmywak (zmywarka), lodówka i kuchenka elektryczna. Ich montaż i rozmieszczenie przekłada się na wygodę i funkcjonalność.

Montaż urządzeń gastronomicznych w Warszawie

Z profesjonalnych usług z zakresu montażu urządzeń gastronomicznych możemy skorzystać na terenie całej Warszawy w następujących dzielnicach: Śródmieście, Rembertów, Ursus, Bielany, Włochy, Ochota, Praga Północ, Mokotów, Wola, Bemowo, Wawer, Praga Południe, Wesoła, Żoliborz, Wilanów, Targówek, Śródmieście, Ursynów, Białołęka.

WARSZAWSKIE FIRMY OFERUJĄCE montaż urządzeń kuchennych: