Cennik usług stolarskich w łodzi 2024

Prace stolarskie w każdym domu najczęściej sprowadzają się do wyboru i montażu okładziny ściennej i podłogowej. Niezależnie od tego, na jaką podłogę się decydujemy, prace stolarskie wymagają odpowiedniego przygotowania. By w pełni zachwycać odpowiednią oprawą stolarską i poprawnie przeprowadzonym montażem, warto zdecydować się na zatrudnienie profesjonalnego stolarza.

Ile kosztują usługi stolarskie w Łodzi? Sprawdź ceny 2024

Wybierając podłogi do domu, najczęściej decydujemy się na panele laminowane, które mają szereg zalet użytkowych i nie należą też do najdroższych. Za montaż paneli podłogowych zapłacimy od 15 do 37 zł za m2. Meble i posadzki wykonane z prawdziwego drewna są zdecydowanie droższe, ale i uchodzą za wytrzymalsze. Montaż podłogi deska (Finish Parkiet) to wydatek od 35 do 55 zł za m2. Mniej zapłacimy za montaż deski Barlineckiej – 20-35 zł za m2. Stolarz pomoże również w dopasowaniu mebli i innych elementów wyposażenia do naszego pomieszczenia. Podcięcie drzwi w Łodzi kosztuje od 12 do 15 zł za sztukę.

CennikCena od (zł)Cena do (zł)Za
Montaż paneli ściennych76162m2
Wykonanie rusztu z listew i montaż boazerii z drewna74140m2
Montaż deski Berlineckiej8280m2
Położenie wykładziny dywanowej24148m2
Położenie wykładziny PCV56128m2
Montaż cokołów18170m2
Montaż progów32178szt
Szlifowanie i lakierowanie boazerii1834m2
Zrywanie starych wykładzin1670m2
Montaż listew wykończeniowych1240m2
Układanie mozaiki102178m2
Montaż podłogi deska (Finish Parkiet)92168m2
Montaż paneli podłogowych38146m2
Układanie parkietu60138m2
Zrywanie parkietu starego16128m2
Podcinanie drzwi2446szt
Bejcowanie2224m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Montaż podłóg z desek

Podłogi z desek układa się zupełnie inaczej niż pozostałe drewniane wykończenia. Desek nie mocuje się bezpośrednio do podkładu podłogowego, a przybija do legarów drewnianych. Podłogi z desek mogą być układane na stropach żelbetowych, drewnianych oraz na belkach stalowych. Deski drewniane mogą być wykonane z różnego rodzaju drewna. Najczęściej stosuje się sosnę, świerk, modrzew. Dużą popularnością cieszą się również deski z drewna egzotycznego, które są co prawda droższe, ale i odporniejsze na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć.

Jaką podłogę wybrać do łazienki?

Podłogę w łazience można wykończyć na wiele sposobów. Najbardziej praktycznym materiałem wykończeniowym są płytki ceramiczne. Płytki dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych i wzorach. Powierzchnia płytki może być gładka, porowata lub matowa. Płytki ceramiczne cechuje trwałość, odporność na uszkodzenia i przede wszystkim wilgoć.

Płytki ceramiczne drewnopodobne z powodzeniem imitują naturalne drewno, a co więcej nadają się również do łazienki, ponieważ łączą w sobie wygląd drewna z właściwościami tradycyjnej glazury. Obecnie na rynku jest wiele rodzajów płytek drewnopodobnych imitujących różne rodzaje drewna – od jasnych po te ciemne czy egzotyczne.

Usługi stolarskie w Łodzi, czyli gdzie?

Z profesjonalnych usług stolarskich można skorzystać zamieszkując następujące łódzkie dzielnice: Śródmieście, Bałuty, Górna, Widzew, Polesie. Zapraszamy do zapoznania się z cenami usług stolarskich w Łodzi i okolicach.

łódzkie FIRMY OFERUJĄCE usługi stolarskie: