Cennik usług stolarskich w krakowie 2023

Wybierając profesjonalną firmę stolarską, trzeba koniecznie postawić na sprawdzoną ekipą, która rzetelnie wywiąże się z powierzonych zadań. Niniejszy cennik usług stolarskich skierowany jest do wszystkich tych, którzy zastanawiają się, ile kosztuje ułożenie podłogi z drewna?

Ceny usług stolarskich w Krakowie – sprawdź cennik 2023

Ceny końcowe usług stolarskich uzależnione są od kilku czynników, takich jak wielkość zlecenia, metraż, stopień trudności. Przed przystąpieniem do układania nowej podłogi, pierw należy pozbyć się starych wykładzin. Za zerwanie starej wykładziny zapłacimy od 5 do 20 zł/m2. Niewiele więcej zapłacimy za zerwanie starego parkietu – 7 do 35 zł/m2. To, jaki koszt poniesiemy za montaż podłogi zależy od tego, na jaką podłogę się zdecydujemy. Układanie parkietu będzie kosztować nas od 27 do 35 zł za m2. Montaż paneli podłogowych to wydatek rzędu 15-37 zł za m2. Jeśli decydujemy się na ułożenie mozaiki, która na podłodze prezentuje się bardzo efektownie, ale jednocześnie wymaga większego nakładu czasu, musimy liczyć się z wydatkiem między 35 a 45 zł za m2.

CennikCena odCena doZa
Montaż cokołów669m2
Położenie wykładziny PCV3152m2
Wykonanie rusztu z listew i montaż boazerii z drewna2666m2
Montaż paneli podłogowych2371m2
Położenie wykładziny dywanowej1843m2
Bejcowanie614m2
Szlifowanie i lakierowanie boazerii617m2
Układanie mozaiki5269m2
Montaż listew wykończeniowych722m2
Zrywanie starych wykładzin529m2
Układanie parkietu2346m2
Montaż deski Berlineckiej3856m2
Montaż progów1964szt
Podcinanie drzwi1818szt
Montaż podłogi deska (Finish Parkiet)4771m2
Zrywanie parkietu starego748m2
Montaż paneli ściennych3673m2

Wybierz interesujące Cię miasto:

Rodzaje podłóg

Oferta podłóg na naszym rynku jest bardzo szeroka. Najlepsza podłoga to taka, która jest trwała, odporna na ścieranie, łatwa w utrzymaniu czystości, a co więcej – prawidłowo zamontowana.

Podłoga drewniana  

Drewno to materiał ponadczasowy, charakteryzuje się niebywałą trwałością oraz możliwością konserwowania bez konieczności wymiany, dzięki czemu podłoga z drewna służy przez wiele lat. Podłoga drewniana może być wykonana z różnych odmian drewna, w ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zwłaszcza te egzotyczne odmiany. Parkiet egzotyczny jest jednak droższy od parkietu wykonanego z krajowych odmian drewna.

Panele podłogowe

Niewątpliwie panele podłogi  są najchętniej wybieranym elementem wykończeniowym podłóg. Są tanie, występują w wielu kolorach i odcieniach, dzięki czemu mogą imitować inne materiały, takie jak drewno czy kamień. Panele laminowane są odporne na uszkodzenia mechaniczne, cechują się jednak gorszą trwałością w porównaniu do podłogi z drewna. Panele znajdą zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu: sypialni, łazience czy kuchni. Decydując się na panele łazienkowe, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, aby były odporne na działanie wody.

Wykładzina elastyczna

Wykładziny elastyczne w dalszym ciągu mają grono swoich wielbicieli. Są stosunkowo wytrzymałe, odporne na wilgoć i posiadają wiele wzorów i kolorów.  Układanie wykładziny też nie należy do bardzo trudnych czynności. Obecnie najpopularniejsze są wykładziny imitujące drewno lub płytki ceramiczne.

Usługi stolarskie w Krakowie, czyli gdzie?

Z usług stolarskich można skorzystać zamieszkując następujące krakowskie dzielnice: Czyżyny, Bieżanów-Prokocim, Prądnik Czerwony, Stare Miasto, Łagiewniki-Borek Fałęcki, Bieńczyce, Prądnik Biały, Zwierzyniec, Nowa Huta, Mistrzejowice, Czyżyny, Podgórze, Podgórze Duchackie, Grzegórzki, Bronowice, Wzgórza Krzesławickie, Swoszowice, Krowodrza, Dębniki.

krakowie FIRMY OFERUJĄCE usługi stolarskie: